fbpx

8 липня 2021 року: День сім’ї, любові і вірності! Що потрібно зробити в цей день, щоб привернути кохання і зміцнити відносини

Щороку 8 липня відзначається День Петра і Февронії, названий в народі днем ​​любові, сім’ї й вірності.

В день свята кожен зможе зміцнити відносини й позбутися від самотності завдяки перевіреним часом обрядам.

Православне свято на честь святих Петра і Февронії – відмінний час для того, щоб знайти гармонію в сім’ї, знайти спільну мову з близькими й поколінням, що підростає.

Експерти розкажуть про те, які ритуали й обряди допоможуть створити гармонію в сім’ях, а одиноким серцям – знайти свою любов.

Обряд для зміцнення відносин в день Петра і Февронії

Сімейне свято – час застілля, коли господині намагаються приготувати улюблені страви сім’янин. Їх готують з любов’ю, замовляючи:

«Сім’ю створили, любов крізь роки несемо, будь-яким неприємностям відсіч даємо. В день свята близьких пригощаю, щастя всім бажаю».

Обряд на залучення любові

В день свята можна помолитися святим Петру і Февронії про щастя і любові, а також провести обряд, який допоможе залучити любов. Для цього після пробудження запалюють білу воскову свічку, потім пов’язують на неї червону стрічку і промовляють, вдивляючись в полум’я:

«Любов світлу залучаю, самотності більше не знаю. Яскраві почуття розпалюються, закохані навіки зустрічаються ».

Після цього свічку гасять, а стрічку пов’язують на ліву руку, щоб вона допомогла залучити в життя взаємні почуття.

Ритуал на кохання 8 липня

Залучити любов допоможе простий ритуал, для якого знадобляться польові ромашки. Їх збирають і плетуть вінок, який вішають поруч зі вхідними дверима, примовляючи:

«Любов на поріг зазиваю, любові взаємної й чистої бажаю. Як голубка без голуба не живе, так і я без істинної пари не залишуся, незабаром з нею бажаю зустрітися».

Після цього на вінок бризкають свяченою водою і моляться святим для залучення любові й набуття взаємних почуттів.

Світле свято, присвячене гармонії в родині й любові, відзначають широко.

В цей день проводять розважальні заходи, а також урочисті служби, на яких віряни моляться святим, просячи захисту і заступництва, чистої любові й сімейного добробуту.

You cannot copy content of this page