fbpx

День літнього сонцестояння 21 червня 2021 року! Енергетично потужний день сонцестояння і заповітних бажань: як провести день

Однією із значущих астрономічних подій в річному циклі є день літнього сонцестояння. Цей день є ключовою точкою колеса року і говорить про настання літа.

Саме літнє сонцестояння той час, коли енергетика Землі перебуває на піку своєї активності, і тому цей час є найбільш сприятливим для взаємодії з силами природи, для відновлення сил і поліпшення своєї енергетики.

Про те, коли точно настає сонцестояння, а також про найцікавіші традиції, ритуали і енергетику дня, про те, як святкувати цей день, і що потрібно робити для залучення удачі читайте в статті.

Значення і символи дня

У День літнього сонцестояння настає найдовший день і найкоротша ніч у році, а Сонце досягає своєї верхньої точки на небосхилі.

Зазвичай цей день випадає на 21 червня, або 20 червня в високосні роки. У 2021 року день літнього сонцестояння припадає на 21 червня. У різних культурах це свято носило різні назви. У слов’ян це Солнцеворот, Ярілін день або Купала, однак зі зміною календаря відбувся зсув дати, а церква замінила язичницьке свято назвавши його днем ​​Іоанна Хрестителя.

У кельтських традиціях Літа, у шведів Мідсоммар, що означає середина літа, в Фінляндії в цей час святкується Юханнус. А в Китаї період сонцестояння називається Сячжі, і вважається, що Сонце в зеніті уособлює енергію Ян на піку своєї активності, тоді як Інь стає мінімальною.

Цей день, так чи інакше, вважається особливим практично у всіх культурах світу, і основні сакральні моменти святкування є загальними. А саме святкування і проведення обрядів несло в собі особливий сенс, який визначав те, як буде складатися життя людей в наступний рік.

Основний символ цього дня Солнцеворот – це солярний знак, що позначає Сонце і його силу. А також все що нагадує Сонце за формою, кольором або властивостями. Основні кольори цього дня жовтий і білий, а головний символ зі світу квітів – це ромашка, яка нагадує Сонце з вихідними від нього променями.

Традиції

У всіх традиціях мають місце різні очисні обряди, пов’язані з вогнем і водою, як стихій двох протилежностей, чоловічого і жіночого, а також любовні і сімейні ритуали для взаємності, щастя і процвітання.

Традиційні святкування завжди пов’язувалися з веселими гуляннями, хороводами, перестрибуванням через вогнище, купання в річках і озерах, плетінням вінків. Чим веселіше і радісніше проходило свято, тим більше радості могли чекати його учасники.

Вважалося, що стрибки через багаття очищають від неприємностей і хвороб, а закохані пари стрибали, щоб знайти сімейне щастя. Всілякі купання і обмивання теж несли очисний характер. Особливо добре, спочатку пропаритися в лазні з віників зі свіжих прутів, а потім пірнути в озеро.

У цей час прийнято збирати трави, які мають особливу цілющу силу. Також за повір’ям в цю ніч можна знайти квітку папороті, яка може наділити особливими здібностями розуміти мову тварин і відшукувати скарби. Також існує традиція з настанням світанку спалювати опудало як жертву богам родючості для рясного врожаю, і процвітання.

Ці традиції існують і до цього дня, і люди з різних культур продовжують їм слідувати як данину поваги предкам і з метою знаходження гармонії з навколишнім світом.

Прикмети

Звичайно ж на день літнього сонцестояння існує багато прикмет.

Наприклад, такі:

  • Багато ранкової роси говорить про багатство і врожаї. Також росу збирали і вмивалися нею, тому що вважалося, що вона володіє омолоджуючими властивостями
  • Погана, похмура погода, коли сонця не видно, вважалася поганим знаком, що передвіщає поганий урожай. Я
  • кщо зустріти світанок на природі, то знайдеш силу і здоров’я на весь наступний рік.
  • Загадані бажання в цей день обов’язково збудуться
  • Пропозиції, зроблені на сонцестояння, а також укладені шлюби, обіцяють довге щасливе життя. Люди, народжені в цей день, мають дуже потужну енергетику, а іноді і володіють екстрасенсорними здібностями. Головне навчитися керувати цією силою, щоб вона не завдавала шкоди.

Що важливо зробити в період літнього сонцестояння

Щоб активувати свою енергію і скорегувати деякі події свого життя, важливо враховувати вплив енергетики дня і дотримуватися деяких правил.

У цей день варто планувати і ставити цілі, яких Ви хочете досягти найближчим часом. Енергія Сонця збільшує шанси на виконання бажань.

Якщо Ви загадуєте бажання, то не обмежуйте політ своєї фантазії, дозвольте собі трохи більше, ніж звикли отримувати, дайте волю своїм амбіціям.

У цей час можна здійснювати рішучі кроки і зміни в різних сферах свого життя. Особливо це відноситься до питань кар’єри та особистого життя.

Звернення до сил природи і енергії стихій є найбільш ефективним за весь рік, тому що вони досягають апогею своєї активності.

Відмовтеся від негативних думок, переживань і страхів, інакше ненароком можете активувати дію негативних енергій.

Спостерігайте за тим, що відбувається навколо, знаходьте знаки і послання, які відправляє Вам Всесвіт.

Можете зробити обряд або ритуал на виконання бажань і залучення щастя і благополуччя в своє життя. Намагайтеся провести цей день максимально позитивно і радісно, ​​щоб зарядитися цією енергією на тривалий час.

You cannot copy content of this page