fbpx

Нумерологія і енергетика дня: що обіцяє удачу 4 липня 2021 року

Нумерологія і енергетика дня: що обіцяє удачу 4 липня 2021 року

Нумерологічний гороскоп на день допоможе вам побудувати правильні плани, синхронізувати свої справи з настроєм Всесвіту. Намагайтеся дотримуватися порад експертів, щоб перетворити своє життя.

Сьогодні дуже важливою буде сила позитивного мислення. Саме вона дозволить притягувати бажане, змінювати своє життя так, як хочеться нам. Це сприятливий день з дуже незвичайною енергетикою, так що він точно запам’ятається вам надовго.

Число-покровитель 4 липня 2021 року

Насамперед необхідно дізнатися, що за число сьогодні буде управляти енергетичними потоками. Щоб це дізнатися, потрібно скласти всі цифри дати і додати до них 7 – порядковий номер поточного дня тижня:

4 + 0 + 7 + 2 + 0 + 2 + 1 + 7 = 23. 2 + 3 = 5

П’ятірка – символ повної гармонії, вираженої в єднанні добра і зла, чорного і білого. Головний символ цього сприятливого дня – Інь-Ян, який уособлює собою рівність, золоту середину.

Сьогодні в будь-якій несприятливій події буде дещиця добра і позитиву, як і навпаки. Нумерологи відзначають, що П’ятірка може дарувати удачу випадковим чином. У цього числа немає обраних, перед ним усі рівні. Кожен може отримати шанс на прощення, щастя, просвітлення.

Події 4 липня через минуле

Щоб зрозуміти сьогодення, потрібно звернутися за допомогою до минулого. Нумерологи відібрали події, які можуть розповісти щось важливе про сьогоднішній день.

4 липня 1054 року відбулася справді чудове явище. Мова про спалах наднової зірки, що утворила згодом Крабоподібна туманність. Сьогодні може відбуватися щось неймовірно рідкісне і навіть незрозуміле. Не бійтеся – відповіді ви отримаєте потім.

4 липня 1862 року – день народження ідеї про написання «Аліси в країні чудес». Багатьом з нас сьогодні в голову прийдуть геніальні думки, які на перший погляд такими не здадуться. Намагайтеся запитувати думку оточуючих про ваші думки і ідеї.

Примітний той факт, що рівно через три роки 4 липня 1865 року з’явилося перше видання цієї книги. Це означає, що сьогодні ви зможете побачити позитивні наслідки прийнятих раніше рішень.

Поради нумерологів на цей тиждень

Сьогодні тільки ми самі вирішуємо, бути на самоті або намагатися якомога більше часу проводити поруч з близькими, друзями. Це день повної свободи вибору. Також вибір може стосуватися справ, роботи, відпочинку. Цей день сприятливий як для релаксації, так і для фізичної, інтелектуальної праці.

П’ятірка дарує людям оптимізм. Не розказуйте нікому сумних історій і не робіть того, що може засмутити ваших близьких.

Нумерологи вважають, що в цей день великий успіх може чекати тих, хто знаходиться в пошуках другої половинки. Доля сама зіштовхне багатьох з нас з тими, з ким нам судилося бути разом.

4 липня важливо йти назустріч оточуючим, незважаючи ні на що. Навіть якщо хтось образить вас, не бійтеся дарувати цій людині негайне прощення.

Будьте спокійними. Не ризикуйте і стримуйте негативні емоції. Агресія і конфлікти сьогодні до добра не доведуть.

Талісмани удачі на 4 липня
Симетричні прикраси. Енергетична П’ятірка симетрична – в ній знаходять відображення початку. Постарайтеся надягати кільця, а також прикраси, ліва і права частини яких однакові. Так ваше біополе буде більш стабільним.

Чорний і білий кольори в одязі. Комбінація чорного і білого буде найбільш сприятливою для прийняття важливих рішень, підвищення привабливості та енергетики.

You cannot copy content of this page