fbpx

Пік зорепаду Пегасіди: загадуємо бажання в ніч з 9 на 10 липня 2021 року

Пік зорепаду Пегасіди: загадуємо бажання в ніч з 9 на 10 липня 2021 року

В ніч з 9 на 10 липня нас чекає максимум зоряного потоку під назвою Липневі Пегасіди. Атрологи розповіли про його особливості.

Сьогоднішній день входить в список днів сили липня. Він буде вкрай важливим і позитивним для всіх, хто бажає змінити своє життя і знайти щастя.

Особливо чарівною буде ніч, в яку при належному рівні чистоти неба можна буде побачити Пегасіди – слабкий, але важливий зоряний потік.

Особливості потоку Липневих Пегасід

Цей потік навряд чи може називатися сильним і помітним. Його головна особливість – це величезна швидкість руху метеорів – до 70 кілометрів на секунду, в той час як більшість інших потоків мають швидкість менше 40 кілометрів на секунду.

Через високу швидкість помітити Пегасіди досить складно. Їх яскравість невелика, тому небо повинно бути максимально чистим, щоб їх помітити.

Астрологічний сенс Липневих Пегасід

Під час максимуму цього потоку потрібно загадувати бажання. Для цього зовсім не обов’язково бачити падаючу зірку. Астрологи зазначають, що Липневі Пегасіди відкривають людям таємниці, проливають світло на правду.

Енергетика цього потоку дуже таємнича і незвичайна. Це означає, що сьогодні і завтра можна очікувати події, які проллють світло на те, що ми не розуміємо, не бачимо, що не відчуваємо.

Можна загадати бажання, але важливо, щоб воно стосувалося духовної сфери. Це може бути мрія знайти нові цілі, знайти друга або наставника. Можна загадати бажання, присвячене комусь іншому. Наприклад, якщо ваш близька людина дуже чогось хоче, можна побажати їй якнайшвидшого втілення мрії в реальність.

Пегасіди можуть відкрити нам таємні знання і показати світ з іншого ракурсу. Цілком можливо, що багато людей сьогодні зрозуміють, що в минулому були неправі або, навпаки, вчинили саме так, як повинні були.

Ще Пегасіди посилять нашу інтуїцію. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, особливо якщо вам сьогодні доведеться приймати важливі рішення.

Користуйтеся техніками здобуття щастя, загадуйте бажання, спілкуйтеся з людьми і прислухайтеся до себе.

Експерти називають цей день часом усвідомлення вищого сенсу.

Багато хто з нас зможе поставити перед собою нові життєві цілі.

You cannot copy content of this page