fbpx
Перейти до вмісту

Різдво Христове 2022: Різдвяні молитви на щастя, любов та благополуччя

  • від

Святкування Різдва Христового припадає на 7 січня, і в 2022 році віруючі знову відзначать головне свято православної релігії, яка дарує спасіння та шлях до світла. Прийнято підносити вдячні молитви та відзначати свято у родинному колі.

На Різдво віруючі виходять із суворого посту, щоб оновленими зустріти одне з головних свят. 7 січня 2022 року віруючі зберуться за святковим столом і піднесуть молитви на славу Господа. Експерти рекомендують усім без винятку відсвяткувати цю знаменну подію у колі сім’ї та прославити народження Спасителя.

За переказами 7 січня Діва Марія, що зачала непорочно, вирішилася від тягаря і явила світові Спасителя, якому судилося викупити людські гріхи своїми стражданнями, принісши себе в жертву. Світле свято нагадує нам про те, що кожна душа гідна царства Небесного, якщо людина за життя буде слідувати шляхом світла і протистояти диявольським підступам.

У православне Різдво віруючі відвідують урочисте богослужіння, на якому моляться найвищим силам. Головними молитвами цього дня залишаються «Отче наш» та «Богородице Діво радуйся». Молитви можна підносити не лише в церквах, а й удома перед домашнім іконостасом.

Традиційним символом свята є зірка, яку поміщають на верхівку святкової ялинки. Вона символізує Віфлеємську зірку, яка запалилася в момент появи Спасителя і вказала волхвам з дарами місцезнаходження Діви Марії з немовлям.

За традицією Різдво зустрічають у родинному колі. У будинку наперед прибираються. На свято не прийнято вбиратися: одяг надягають скромний і охайний, у світлих тонах. Прийнято в день свята пригощати всіх, хто постукає до будинку. Щедрість та безкорисливість будуть винагороджені.

Молитва про благополуччя на Різдво Христове

У день свята моляться від щирого серця, відкриваючи душу назустріч світлу. Слова можуть бути будь-якими – головне, щоб вони були щирими.

«Господь Всемогутній, слава Тобі! Майже нас своєю увагою і не залиш прохань смиренних. Молимо Тебе, Всемилостивий, про благополуччя та щастя. Даруй нам, рабам Твоїм, щасливе життя, в якому немає місця стражданням і скорботам. Прости, Господи, вільні і мимовільні гріхи наші, нехай не залиши нас у хвилину труднощі. Амінь».

Молитва про щастя у коханні

Набути гармонії з коханою людиною або знайти другу половинку допоможе щире прохання Богородиці.

«Милостива Богородиця, захисниця слабких і нужденних. Прийми наші покірні прохання. Даруй нам щастя в особистому житті та добробут у коханні. Зійшли на нас, Мати Божа, любов взаємну, союз, Небесами скріплений. Кожному, хто потребує щастя, не відмов. Будь-кому, хто молить про гармонію в сім’ї, допоможи. Амінь».

Молитва про щастя на Різдво Христове

Здобути підтримку від вищих сил і отримати благословення зверху допоможе молитва про щастя. Піднести її можна не тільки в церкві, а й у будь-якому місці, відкривши душу та серце.«Господь Всемилостивий, благаю тебе про щастя в житті своєму. Смиренно прошу дарувати мені благословення Твоє. Прости, Господи, гріхи мої вільні та мимовільні, очисти душу мою від зла і дозволь вступити на шлях спокутування гріхів. Амінь».