fbpx
Цей день Свята Старий Новий рік – 2022: прикмети на удачу та гроші

Старий Новий рік – 2022: прикмети на удачу та гроші

Старий Новий рік – 2022: прикмети на удачу та гроші

Старий Новий рік — сімейне свято, яке проводять без галасливих вечірок. 14 січня кожен зможе залучити в життя удачу та гроші, якщо дотримуватиметься простих прикмет і ще раз задобрить покровителя 2022 року — Водяного Тигра.

Існує безліч повір’їв та прикмет, які допоможуть залучити удачу та фінансове благополуччя на весь рік. Експерти рекомендують дізнатися про них, щоб відсвяткувати Старий Новий рік та забезпечити собі щасливе життя на весь 2022 рік.

Прикмети на Старий Новий рік – 2022: як залучити гроші

За прикметою проблем із фінансами не буде, якщо в день свята нікому не позичати і самим не брати чужих грошей у руки.
Гроші будуть водитись, якщо у святковий день купити новий гаманець. Важливо вибирати правильно: його колір і форма зіграють велику роль у здобутті фінансового благополуччя.

Гроші в сім’ї не переведуть, якщо на Старий Новий рік спекти хліб і подати його на стіл, поклавши поруч кілька блискучих монет.
Проблем із фінансами не буде, якщо не ставити порожні пляшки на стіл. Прикмета працює не лише у свято, а й у звичайні дні.

Під килимок біля вхідних дверей потрібно покласти монетку, щоб у будинку ніколи не було проблем із фінансами.
Повір’я говорить, що фінансове благополуччя не залишить будинок, якщо до свята купити новий віник, поставити його ручкою вниз і прикрасити червоними стрічками.

Достаток забезпечить і скарбничка, наповнена монетами. Її купують за день або в день свята, а всім гостям, які прийшли в будинок, пропонують опустити по монеті, щоб гроші з сім’ї не йшли.

Прикмети на удачу у день Старого Нового року

За прикметою в день свята не виносять сміття з дому, щоб успіх та успіх не залишили сім’ю.
Залучити успіх у Старий Новий рік вийде, якщо задобрити нового покровителя. Для цього одягають новий одяг і не сваряться, а веселяться, зміцнюючи сімейні узи.

Успіх не покине той будинок, де живуть гостинні люди. У день свята будь-якого гостя запрошують до столу та пригощають усім, що є.
Залучити успіх у свято вдасться, якщо пробачити всі образи і не сваритися з близькими.

По прикметі успіх у будинок прийде, якщо в день свята стати під дерево і потрясти гілки, щоб сніг упав на голову.

Related Post

Як правильно відзначати імениниЯк правильно відзначати іменини

Як правильно відзначати іменини Іменини, які також називаються днем ​​ангела, важливо відзначати за православними канонами. Експерти розповіли про правила, які потрібно чітко виконувати у день вашого святого. Ангел у дні

26 липня День Архангела Гавриїла: важливі прикмети, які залучать вдачу та що заборонено робити26 липня День Архангела Гавриїла: важливі прикмети, які залучать вдачу та що заборонено робити

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ НА 26 ЛИПНЯ – ЩО МОЖНА РОБИТИ, А ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ГОЛОВНА ПРИКМЕТА ДНЯ: Скажіть замовні слова на хліб,  і весь рік безбідно проживете. До цього дня зазвичай

4 серпня – День святої Марії Магдалини. Що варто знати про свято4 серпня – День святої Марії Магдалини. Що варто знати про свято

В церкві 4 серпня православне свято – день пам’яті Марії Магдалини, християнської святої, мироносиці і послідовниці Ісуса, яка прославилася своєю відданістю Сину Божому. 4 СЕРПНЯ ПРАВОСЛАВНЕ СВЯТО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ