fbpx

Старий Новий рік – 2022: прикмети на удачу та гроші

Старий Новий рік – 2022: прикмети на удачу та гроші

Старий Новий рік — сімейне свято, яке проводять без галасливих вечірок. 14 січня кожен зможе залучити в життя удачу та гроші, якщо дотримуватиметься простих прикмет і ще раз задобрить покровителя 2022 року — Водяного Тигра.

Існує безліч повір’їв та прикмет, які допоможуть залучити удачу та фінансове благополуччя на весь рік. Експерти рекомендують дізнатися про них, щоб відсвяткувати Старий Новий рік та забезпечити собі щасливе життя на весь 2022 рік.

Прикмети на Старий Новий рік – 2022: як залучити гроші

За прикметою проблем із фінансами не буде, якщо в день свята нікому не позичати і самим не брати чужих грошей у руки.
Гроші будуть водитись, якщо у святковий день купити новий гаманець. Важливо вибирати правильно: його колір і форма зіграють велику роль у здобутті фінансового благополуччя.

Гроші в сім’ї не переведуть, якщо на Старий Новий рік спекти хліб і подати його на стіл, поклавши поруч кілька блискучих монет.
Проблем із фінансами не буде, якщо не ставити порожні пляшки на стіл. Прикмета працює не лише у свято, а й у звичайні дні.

Під килимок біля вхідних дверей потрібно покласти монетку, щоб у будинку ніколи не було проблем із фінансами.
Повір’я говорить, що фінансове благополуччя не залишить будинок, якщо до свята купити новий віник, поставити його ручкою вниз і прикрасити червоними стрічками.

Достаток забезпечить і скарбничка, наповнена монетами. Її купують за день або в день свята, а всім гостям, які прийшли в будинок, пропонують опустити по монеті, щоб гроші з сім’ї не йшли.

Прикмети на удачу у день Старого Нового року

За прикметою в день свята не виносять сміття з дому, щоб успіх та успіх не залишили сім’ю.
Залучити успіх у Старий Новий рік вийде, якщо задобрити нового покровителя. Для цього одягають новий одяг і не сваряться, а веселяться, зміцнюючи сімейні узи.

Успіх не покине той будинок, де живуть гостинні люди. У день свята будь-якого гостя запрошують до столу та пригощають усім, що є.
Залучити успіх у свято вдасться, якщо пробачити всі образи і не сваритися з близькими.

По прикметі успіх у будинок прийде, якщо в день свята стати під дерево і потрясти гілки, щоб сніг упав на голову.

You cannot copy content of this page