fbpx

Стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці 8 вересня 2021 року: традиції і молитви

Стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці 8 вересня 2021 року: традиції і молитви

На початку осені віряни відзначають важливе православне свято – Стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. У цей день прийнято молитися перед ликом цієї ікони і бути присутнім на урочистій літургії.

Щороку 8 вересня віряни прославляють ікону Володимирської Богоматері, і 2021 рік не стане винятком. В урочистий день кожен зможе помолитися вищим силам, щоб отримати від них заступництво, набути впевненості і з легкістю подолати негаразди.

Експерти рекомендують познайомитися з основними традиціями святкового дня, а також з молитвами, які допоможуть знайти щастя і не зупинятися в духовному розвитку.

Традиції свята в честь ікони Божої Матері

Святковий день починається з богослужіння. Віряни відвідують храми, щоб вознести загальні і приватні молитви перед святим ликом. Під час молитовного звернення у Божої Матері просять заступництва і покровительства, зцілення від недуг, допомоги в боротьбі з поганими звичками, підтримки для виконання задуманого і багато іншого. Кожна молитва буде почута, і допомога прийде, якщо в помислах немає корисливих намірів.

Молитви підносять не тільки в церквах і храмах, але і вдома: тим, хто не може з якихось причин бути присутнім на богослужінні, священнослужителі нагадують про можливість духовно поспілкуватися з Божою Матір’ю перед домашнім іконостасом. Молитися можна не тільки вдома, але і в дорозі.

Традиційно в день свята намагаються якомога більше часу приділити духовному розвитку. У цей день немає заборони на роботу і виконання необхідних обов’язків, проте віруючі повинні пам’ятати, що будь-які справи варто почати з молитовного звернення, щоб отримати благословення згори.

У свято не лаються і не виявляють агресії. Під забороною 8 вересня і розважальні заходи, вживання спиртних напоїв і неробство. В день свята намагаються допомогти тим, хто потребує підтримки та обов’язково виконують свої обіцянки.

Молитви перед ликом Володимирської Божої Матері

Піднести молитву перед святим ликом може кожен, і для цього зовсім не обов’язково заучувати довгі тексти на церковній мові.

Кожна молитва буде почута, якщо йде від самого серця.

«Прийми молитву смиренну від раба божого (ім’я), Всемилостива Богородиця. Даруй своє заступництво, не покинь в хвилину слабкості і допоможи в годину важкий. Боронь, Пресвята, від зустрічі зі злими людьми і не дай нікому заподіяти мені зла. Амінь ».

«Милостива Богородиця, захисниця знедолених, прийми молитву щиру. Почуй мене (ім’я), і не лишай моє прохання без відповіді. Благослови, Мати Божа, на справи праведні, вбережи від дум руйнівних і не дай підступам нечистої затьмарити існування моє. Амінь ».

Related Post

11 серпня Різдво Св. Миколая Чудотворця: Дієва молитва, про заборони в це свято, і що навпаки потрібно зробити11 серпня Різдво Св. Миколая Чудотворця: Дієва молитва, про заборони в це свято, і що навпаки потрібно зробити

У церкві 11 серпня православне свято – Різдво святителя Миколи Чудотворця, одного з найбільш шанованих і улюблених святих. Праведників, канонізованих після смерті, чимало, але є серед них ті, чиї імена

1 серпня – День Макрини: Зробіть так, і гроші будуть водитися в будинку весь рік!1 серпня – День Макрини: Зробіть так, і гроші будуть водитися в будинку весь рік!

1 серпня народне свято – Макрінін день Цей день отримав подібну назву внаслідок того, що дощі в цей день були нерідкі. У той же час самі дощі були передвісником знатного

14 жовтня: Покров Пресвятої Богородиці у 2021 році: що можна робити і що не можна14 жовтня: Покров Пресвятої Богородиці у 2021 році: що можна робити і що не можна

Покров Пресвятої Богородиці у 2021 році: що можна робити і що не можна Покров Пресвятої Богородиці – одне з найбільших православних свят осені. Ознайомтеся зі списком того, що можна робити