fbpx

Як привітати бухгалтера?

В першу чергу бухгалтера повинні привітати колеги. В цьому випадку доречні традиційні подарунки – букети квітів, коробки цукерок, красиві листівки, – або ділові – калькулятор, записні книжки, інші канцелярські приладдя.

Друзі та сім’я можуть привітати більш особистими і кумедними подарунками, що не відносяться до професії. Це може бути ваза, вовняний плед або квітка в горщику.

Начальник організації на професійне свято може привітати бухгалтерів, виписавши відділу невелику премію. Самі бухгалтери можуть обмінятися невеликими подарунками та разом привітати головного бухгалтера.

Молоді співробітники
Молоді бухгалтери оцінять яскравий подарунок з кумедним підтекстом. Це може бути флешка цікавої форми, прикраси для письмового столу, смішні фігурки і статуетки, великі, як ніби іграшкові, калькулятори. Шоколад у вигляді фігурки сови (символу мудрості) або символу грошей теж стане приємним і смачним презентом.

Жінки-бухгалтери
За статистикою більшість бухгалтерів – це жінки з аналітичним складом розуму, тому і подарунок повинен бути одночасно і красивим, і практичним. Це може бути оригінальна скринька для прикрас з дерева або каменю, придаддя для кухні, настінна картина з годинником, набір чаю або меду.

Чоловіки-бухгалтери
Портмоне, підставка для паперів або ручок, якісний щоденник, нова, цікава клавіатура для комп’ютера, кружка з цікавим зображенням – всі ці презенти можна піднести на День бухгалтера чоловікові. Серйозний і вдумливий людина буде радий подарункам, які стануть в нагоді в роботі і в побуті.

Співробітники у віці
Чим старша людина, тим більше вона віддає перевагу практичним подарункам, ніж просто естетично приємним. Такими презентами можуть бути: теплий плед, посуд, підставка для книг, шарф під колір пальто, набір контейнерів для їжі, термокружка. Всі ці предмети привнесуть в робочий або домашній побут тепло і затишок.

Головний бухгалтер
Головний бухгалтер несе відповідальність за всіх бухгалтерів відділу, тому йому і подарунок потрібен більш значний, ніж усім іншим. На подарунок головбухові зазвичай складається весь колектив. Це може бути дорогий алкоголь, органайзер, кавоварка, сумка або портфель для документів, рослина або квітка  в горщику, настінний або наручний годинники та багато іншого. Подарунок може відображати захоплення: якщо людина завзятий автомобіліст, то можна презентувати аксесуари для машини, якщо любить готувати, то книга з новими кулінарними рецептами стане хорошим подарунком.

Забавні подарунки
Листівки з ім’ям «Кращому бухгалтеру».
Декоративна тарілка з емблемою «Кращий бухгалтер» і малюнком звітів і ділових паперів хоч і не призначена для їжі, але є хорошою прикрасою інтер’єру.
Блокнот або щоденник з веселою обкладинкою завжди допоможе розфарбувати сірі робочі будні.
Скарбничка у вигляді улюбленої тварини допоможе зібрати гроші на відпустку, при цьому стане прикрасою інтер’єру кімнати або столу.

Незвичайні подарунки
Міні-сад є невеликий частинкою дикої природи в цивілізованому офісі. Такий подарунок можна вважати кімнатною рослиною, але більш оригінальної форми.
Годинник-сейф показує час і є хранителем цінностей. Замок в такому годиннику звичайно не такий, як в повноцінних сейфах, але цілком міцний для збереження секретів.
Масажер для очей, рук або спини – це якраз те, що потрібно після тривалого сидіння в офісі.
Ключниця з емблемою «Фінансист» або «Бухгалтер» буде кожен день при пошуку ключів нагадувати про людину, яка її презентувала

Недорогі подарунки
На день бухгалтера можна обійтися і недорогими, але все одно оригінальними і приємними подарунками.
Це: кружка-хамелеон, що змінює свій колір при наливанні в неї гарячої води; набір ручок або одна іменна ручка для письма; настільний килимок для офісу або незвичайна форма для печива;

You cannot copy content of this page