fbpx

10 жовтня: поради на сьогодні за місячним календарем – Символ дня: Єдиноріг

10 жовтня 2021

Сонце в Терезах
Схід Сонця: 7:11
Захід: 18:17

Зростаючий місяць
5-й місячний день

Важливо сьогодні: Все вдається, якщо проявляти творчу активність і прагнути до досягнення мети. Слід відстоювати свої принципи, активно проявляти свої емоції і почуття. Прекрасно засвоюються знання і їжа, їжте досхочу, але не переїдайте. День гарний для повернення боргів.

У цей день ви можете отримати плоди від своїх дій. Сьогодні варто проявляти усвідомленість в спілкуванні з партнерами, начальством, колегами, вони навряд чи будуть схильні до компромісів, і можуть почати проявляти упертість, особливо якщо Місяць у знаках Овна, Тельця або Козорога.

Рекомендується
– Роздавати борги.
– Завершувати розпочаті справи.

– Проводити всередині своєї компанії будь-які кардинальні зміни, починаючи від перестановки меблів, і до зміни концепції свого бізнесу.
– Вживати нові кроки, аж до зміни методів ведення справ.

Не рекомендується
– Щось втрачати, інакше потім ризикуєте не знайти.
– Вести фінансові справи. Всі питання, пов’язані з грошима, краще вирішувати в інший час.
– Починати нові справи.

Поїздки та подорожі
Для великих і далеких поїздок, а також початку подорожей цей день не найкращий. У цей день добре відвідувати храми, монастирі, місця сили.

Прикмети
Якщо в цей день ви впевнені в собі, цілеспрямовані і активні – все у вас вдасться!

Related Post

12 грудня за місячним календарем:12 грудня за місячним календарем:

Сонце в Стрільці Схід Сонця: 7:47 Захід: 15:56 Спадаючий місяць 28-й місячний день Важливо сьогодні: Спокійний і сприятливий день. Слід провести його діяльно і в гарному настрої, заглянути всередину себе.

16 травня: поради на сьогодні за місячним календарем16 травня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Тельці Схід Сонця: 5:05 Захід: 20:42 Зростаючий місяць 6-й місячний день Важливо сьогодні: День самоти і смиренності. Загострюється інтуїція. Добре займатися будь-якою дихальною гімнастикою, практикувати ароматерапію. Сприятливий день,

13 вересня за місячним календарем: Мовчання – золото13 вересня за місячним календарем: Мовчання – золото

Сонце в Діві Схід Сонця: 6:30 Захід: 19:16 Спадаючий місяць 26-й місячний день Важливо сьогодні: Можлива марна суєта, трата енергії на балаканину. Велика спокуса піддатися ілюзії власних досягнень. Утримайтеся від