fbpx

Два Молодики в квітні 2022 року: чим це загрожує на думку астрологів

У квітні буде не одне, а одразу два Молодики. Таке буває досить рідко, так що важливо обговорити, небезпечно це або, навпаки, може сприяти появі нових можливостей у різних сферах життя.

Квітень — місяць, коли ми зможемо отримати бажане за допомогою самонавіювання. Це ідеальний час для активності, нових починань та прагнення духовного просвітління. За це варто сказати спасибі Місяцю.

Коли відбудуться два Молодики

Вони намічені на 1 і 30 квітня, тобто на перший і останній дні місяця. У перший день місяця Місяць опиниться в Знаку Овна, тому Молодий місяць буде дуже неприємним і нервовим. В останній день квітня на нас чекає оновлення місячного диска у Тельці. Це вже буде сприятливіша астрологічна подія.

Квітень буде дуже важливим періодом

На думку астрологів, ці два Молодики виступатимуть у ролі якихось обмежувальних бар’єрів. Вони виділяють квітень серед інших місяців року. Він не буде схожим на жодний інший місяць у плані енергетики та вищого призначення.

Астрологи не можуть сказати точно, що саме принесуть нам два Молодики, але вони точно впевнені в тому, що всі дні, які лежатимуть у тимчасовому відрізку між 1 і 30 квітня, виявляться неймовірно важливими і доленосними. У цей період на нас можуть чекати осяяння. Багато людей зрозуміють, що весь цей час помилялися, або, навпаки, мали рацію у виборі свого життєвого шляху.

Також експерти повідомляють, що з 1 по 30 число дуже важливо приділяти увагу інтуїції. Згідно з прогнозами, у такий незвичайний час Місяць підвищить наші здібності у цьому напрямі. Шосте почуття буде працювати набагато краще, ніж звичайно. Це означає, що у важких ситуаціях нам потрібно буде лише прислухатися до свого серця.

У квітні очікуються доленосні оновлення

Життя багатьох людей зміниться, причому на краще. Це буде період оновлення, причому як внутрішнього, так і зовнішнього. Відсутність ретроградних планет зробить квітень часом, коли будь-які наші нові починання набудуть успіху.

Наші страхи відійдуть на другий план, причому багато в чому завдяки Місяцю та його подвійному оновленню. Ми станемо щасливішими, оптимістичнішими. У нас з’явиться надія на краще майбутнє, навіть якщо у недавньому минулому відбувалося щось неприємне. У жодному разі не дозволяйте негативним емоціям брати гору.

Також астрологи та експерти рекомендують ділитися своїм оптимізмом із оточуючими. Якщо хтось сумуватиме, підтримайте людину емоційно. Ваша доброта не пройде даремно.

You cannot copy content of this page