fbpx

Повний місяць 4 червня 2023 року: що можна і не можна робити цього дня

Повний місяць 4 червня 2023 року: що можна і не можна робити цього дня

Повний Місяць у більшості випадків є небезпечним для нашої удачі та настрою, роблячи той чи інший день несприятливим. 4 червня 2023 року не стане винятком. Проте астрологи вирішили докладно розповісти про те, що можна робити цього дня, а що не можна.

Повний Місяць цього разу зустрінеться із силою енергії Вогню, представленої Стрільцем. Це поєднання дуже небезпечне, тому потрібно дивитися в обидва.

Що можна робити 4 червня

Говорити людям приємні слова. У цей день дуже важливо не залишатись нейтральними, зберігаючи мовчання. Якщо ви бачите, що людині погано чи сумно, обов’язково зробіть їй приємне, сказавши якийсь щирий комплімент. Це дуже благотворно позначиться на його настрої. Він також побажає вам подумки удачі і надішле енергетику добра у ваш бік.

Здійснювати добрі вчинки. Якщо слів недостатньо, зробіть іншій людині щось добре. Це може бути допомога грошового чи морального плану. У цей день можна дуже сильно покращити свою карму, допомагаючи батькам, бабусям та дідусям.

Відпочивати та релаксувати. Заощаджуйте свою енергію. Якщо немає гострої потреби у справах, то краще добре відпочиньте. Спробуйте побути вдома в приємній обстановці або прогулятися. Якщо є можливість, можна цієї неділі взагалі взяти собі додатковий вихідний.
Шукати корисну інформацію. Будьте уважні до всього, що відбувається навколо вас.

Дуже важливо буде спостерігати за дрібницями у поведінці людей, у подіях вдома та на роботі, у світі. Не виключено, що ви зможете помітити щось дуже корисне — те, що допоможе пояснити минуле, передбачити майбутнє або сформувати правильне сьогодення.

Чого не можна робити в цей Повний місяць

Потурати поганим звичкам. 4 червня в жодному разі не можна повертатися до тих звичок, яких ви позбулися в минулому. В іншому випадку вони не просто повернуться до вас, а зроблять це з новою силою. Позбутися їх у майбутньому буде набагато складніше.

Сперечатися і скандалити. 4 червня астрологи наполегливо не рекомендують ні з ким сперечатися. Скандали, сварки та конфлікти можуть затягнутися на весь день, а якщо добре постаратися, то можна зіпсувати стосунки з будь-якою людиною назавжди. Це дуже небезпечно, враховуючи, що багато хто з нас у цей Повний місяць будуть вкрай уразливими. Вибирайте слова і не критикуйте нікого за думку, яка відрізняється від вашої.

Починати щось нове. Звісно ж, у такий небезпечний день нові починання можуть не просто закінчитися провалом, а й спричинити проблеми у всіх сферах життя. Останній день цього тижня стане днем, коли потрібно сфокусуватися на нагальних проблемах та вже розпочатих справах.

Перевтомлюватися. Цілком очевидно, що в Повний місяць не можна занадто сильно втомлюватися. Швидше за все, егоїстичний Місяць не дасть вам можливості відновити сили, тому що його прерогативою стане збереження енергії для самої себе.

Подорожувати та змінювати обстановку. Почекайте з цим. Так, Місяць у Стрільці, тому бажання кинути все і поїхати кудись буде дуже великим, однак робити цього точно не варто. 4 червня різка зміна обстановки може спричинити проблеми. У дорозі можуть виникнути проблеми.

Здійснювати безглузді покупки. Вимушені покупки вимагатимуть максимальної обережності. Якщо ж буде необхідність купити щось дороге, будьте дуже уважними. Якщо шопінг потрібен просто для того, щоб убити час або підняти собі самооцінку, то відкладіть його на інший день.

You cannot copy content of this page