fbpx

Місячний календар: найвдаліші дні для стрижки у лютому 2023

Рік тільки почався, тому якщо ви хочете почати його зі змін, саме час задуматися про зміну зачіски! А якщо ви не дуже полюбляєте експерименти з волоссям, то все одно пунктик «підрівняти кінчики волосся» у вас точно має бути в планах на місяць.

Щоб ви не зневірилися в результаті стрижки, зверніть увагу на систему місячного календаря. Це давня система, що користується популярністю у всьому світі, яка допоможе вибрати ідеальну дату для бажаної процедури та уникнути неприємних казусів.

Що таке місячний календар і як він працює

У всі часи волосся наділяли магічною силою — ви точно чули різні думки від мами та бабусі, починаючи від «у волоссі жіноча сила, стригти його не можна» до «підстригаючи волосся, ми відстригаємо наші проблеми та негатив». Та що там, у кожної з нас було бажання взятися за ножиці після хворобливого розлучення з колишнім або піти в салон і зробити собі те-саме-каре.

Система місячного календаря – наш друг і помічник у змінах із волоссям. На відміну від маминих та бабусиних порад, він будується на цілком конкретних величинах – це фаза Місяця та знак зодіаку, в якому він на даний момент знаходиться. А становищу Місяця у знаку зодіаку вже розраховуються найкращі дати для стрижок різних категорій. Так що візьми собі на замітку цей метод – коли йдеться про волосся, то перестрахуватися точно не зайве.

Сприятливі дні для стрижки кінчиків

Для жінок, у яких частиною доглядової рутини є стрижка кінчиків волосся, у лютому найідеальнішими будуть ці дати: 1, 4, 17, 26. Підстріжить волосся в ці дні, і вони будуть відростати красивими і здоровими, а про кінчики, що січуться, зможете забути! Особливо, якщо добре доглядатимеш за локонами.

Сприятливі дні для короткої стрижки

Для тих, хто в останній місяць зими вирішив освіжити голову новою стрижкою, метафорично відсікаючи від себе все погане, Місяць приготував наступні дати: 7, 8, 21, 25 та 28 число. Коротка стрижка, зроблена в ці дні, гарантовано буде вдалою.

Сприятливі дні для експериментів із волоссям

Пункт для найсміливіших любительок експериментів із волоссям! Якщо ви запланували на лютий кардинальну зміну іміджу, то ловіть ідеальні для цього дати: 2, 4, 11, 22 та 24 лютого. Обіцяємо, що вас потішить результат! До речі, якщо поєднати стрижку з фарбуванням, то не забудьте про косметику, яка збереже колір волосся.

Несприятливі дні для стрижки волосся

Існують дні, коли Місяць категорично не рекомендує стригти волосся. Попереджені — отже, озброєні, тож запам’ятайте ці дати у лютому і не плануйте на них нову зачіску: 12, 13, 15, 20, 27.

You cannot copy content of this page