fbpx
Цей день Місячний календар Коли Молодий місяць та Повний місяць у квітні 2022 року

Коли Молодий місяць та Повний місяць у квітні 2022 року

Молодий місяць і Повний місяць – два найважливіші дні у будь-якому місячному місяці. Астрологи розповіли, коли у квітні відбудеться оновлення місячного диска та кульмінація його зростання.

Вченими давно доведено, що Місяць сильно впливає на стан людей. Найбільше вплив вона надає в період кульмінації циклу та його завершення. Настав час дізнатися, що на нас чекає у ці дні у квітні.

Молодий місяць у квітні 2022 року

У квітні 2022 року відбудеться не одне, а цілих два молодики — у перший і останній дні місяця. Щодо 1 і 30 квітня, то на самі ці дні цей факт, швидше за все, ніяк не вплине.

1 квітня Молодий місяць пройде у Знаку Овна. Це буде день сильної дисгармонії, але взагалі назвати його несприятливим не можна. Швидше за все, буде складно робити якийсь важливий життєвий вибір, впливати на людей. Також цього дня астрологи не радять займатися справами, які нам не подобаються.

30 квітня новий Місяць зустрінеться з Тельцем. Це вже буде досить сприятливим станом, однак, це не допоможе уникнути проблем, які породять сонячне затемнення та негативний аспект Венери з Юпітером. День буде дуже небезпечний та непередбачуваний. Добре, що це субота, тож можна посвятити цей день відпочинку, щоб не наламати дров у роботі та справах.

Повний місяць у квітні 2022 року

Що стосується Повного місяця, то воно пройде під егідою Терезів 16 квітня. Це означає, що у цей день енергія нічного світила прагнутиме балансу. Терези допоможуть Місяцю і нам з вами пережити момент піку енергетичних вібрацій. Скоріш за все, у цей день на нас не чекатимуть великі проблеми та негаразди, але це не означає, що можна залишатися безтурботними.

Астрологи рекомендують цього дня якомога спокійніше ставитись до неприємних та несподіваних подій. Якщо станеться щось погане, не варто виходити із себе. У такому стані ви ризикуєте не знайти вирішення проблеми, а лише посилити своє і так непросте положення.

Related Post

17 вересня за місячним календарем: Підсумки підведіть, себе прийміть, з любов’ю в новий день ступайте17 вересня за місячним календарем: Підсумки підведіть, себе прийміть, з любов’ю в новий день ступайте

Сонце в Діві Схід Сонця: 06: 36 Захід: 19:08 Молодий місяць 30-й місячний день Важливо сьогодні: Дуже гармонійний і легкий день. Буває не кожен місяць, дуже короткий. Присвячувати завершенню справ,

25 травня: поради на сьогодні за місячним календарем25 травня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Близнюках Схід Сонця: 4:55 Захід: 20:54 Зростаючий місяць 14-й місячний день Важливо сьогодні: Вдалий для початку будь-яких справ. Розпочаті в цей день справи вдаються самі собою. День пов’язаний

4 березня: поради на сьогодні за місячним календарем4 березня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Рибах Схід Сонця: 6:32 Захід: 17:46 Спадаючий місяць 21-й місячний день Важливо сьогодні: День хоробрості і неприборканого руху вперед. Активний і творчий. День висновків, навчання, іспитів і випробувань