fbpx

Коли Молодий місяць та Повний місяць у квітні 2022 року

Молодий місяць і Повний місяць – два найважливіші дні у будь-якому місячному місяці. Астрологи розповіли, коли у квітні відбудеться оновлення місячного диска та кульмінація його зростання.

Вченими давно доведено, що Місяць сильно впливає на стан людей. Найбільше вплив вона надає в період кульмінації циклу та його завершення. Настав час дізнатися, що на нас чекає у ці дні у квітні.

Молодий місяць у квітні 2022 року

У квітні 2022 року відбудеться не одне, а цілих два молодики — у перший і останній дні місяця. Щодо 1 і 30 квітня, то на самі ці дні цей факт, швидше за все, ніяк не вплине.

1 квітня Молодий місяць пройде у Знаку Овна. Це буде день сильної дисгармонії, але взагалі назвати його несприятливим не можна. Швидше за все, буде складно робити якийсь важливий життєвий вибір, впливати на людей. Також цього дня астрологи не радять займатися справами, які нам не подобаються.

30 квітня новий Місяць зустрінеться з Тельцем. Це вже буде досить сприятливим станом, однак, це не допоможе уникнути проблем, які породять сонячне затемнення та негативний аспект Венери з Юпітером. День буде дуже небезпечний та непередбачуваний. Добре, що це субота, тож можна посвятити цей день відпочинку, щоб не наламати дров у роботі та справах.

Повний місяць у квітні 2022 року

Що стосується Повного місяця, то воно пройде під егідою Терезів 16 квітня. Це означає, що у цей день енергія нічного світила прагнутиме балансу. Терези допоможуть Місяцю і нам з вами пережити момент піку енергетичних вібрацій. Скоріш за все, у цей день на нас не чекатимуть великі проблеми та негаразди, але це не означає, що можна залишатися безтурботними.

Астрологи рекомендують цього дня якомога спокійніше ставитись до неприємних та несподіваних подій. Якщо станеться щось погане, не варто виходити із себе. У такому стані ви ризикуєте не знайти вирішення проблеми, а лише посилити своє і так непросте положення.

You cannot copy content of this page