fbpx
Перейти до вмісту

13 грудня 2021 року Меркурій у Знаку Козjрога: що не можна робити 

Меркурій у Знаку Козерога: що не можна робити 13 грудня 2021 року

13 грудня, на думку астрологів, є днем ​​сили, але з одним невеликим “але”. Сьогодні, крім сприятливого транзиту Марса, очікується також перехід Меркурія в Знак Козерога, який може трохи ускладнити нам життя.

Меркурій розповідає, що буде відбуватися спілкування з інформаційними потоками. Його занепад у цей день говорить нам про те, що настав час виявити обережність у спілкуванні з людьми.

Якщо вам доведеться зустріти по дорозі токсичну людину, то після неприємного спілкування вам знадобиться відновлення сил.

Не можна виявляти жадібність

Насамперед це стосується стосунків із близькими. Намагайтеся дарувати близьким та друзям свій час та доброту. Якщо хтось попросить про матеріальну підтримку, то за наявності такої можливості краще не відмовляти й у цьому.

Будьте готові стати точкою опори для тих, хто вам дорогий. Також не варто бути дріб’язковими у бізнесі та в роботі. Якщо намагатися урвати якомога більше, можна взагалі залишитися ні з чим.

Не можна розповсюджувати плітки

Коли Меркурій занепадає, навколо починають відбуватися неприємні речі — люди з легкістю видають чужі таємниці, розповсюджують одне про одного плітки і будують підступи.

Намагайтеся не робити так само, оскільки Всесвіт може надіслати вам за це важкі випробування і позбавити удачі на найближчі кілька днів. Сьогодні не варто ображати людей та знищувати чужий авторитет. Будьте великодушними та побоюйтеся тих, хто постійно обговорює за спиною своїх друзів, колег, родичів.

Не давайте волю емоціям

Не з усіма сьогодні вдасться налагодити нормальне спілкування. Не виключено, що хтось намагатиметься нас вивести з себе, спровокувати конфлікт.

Якщо ви йтимете на поводу у поганих і агресивних людей, то вам точно не вистачить жодних нервів. Енергія і сили дуже швидко вичерпаються, що призведе до негараздів у справах та на роботі.