fbpx

13 грудня 2021 за місячним календарем:

13 грудня 2021

Сонце у Стрільці
Схід Сонця: 07:48
Захід сонця: 15:56

Зростаючий місяць
10-й місячний день

Символ дня: Фонтан

Важливо сьогодні: Потрібно спрямовувати сили на зміцнення відносин у сім’ї, підтримувати сімейні традиції та упорядковувати житло. Можливо, шляхом самопоглиблення вийти на свої традиції. Гарні фундаментальні починання, особливо будівництво будинку чи ремонт.

Сьогодні супроводжує успіх у життєвих сферах. Підвищується можливість посилення професійного успіху. Можна чекати на фінансові надходження.

З’являється енергія для виконання тижневого обсягу роботи. Приємно відбувається спілкування на роботі, особливо в згуртованих колективах. Все неприємне швидко йде.

Рекомендується
– займатися сімейним бізнесом.
– вирішувати фінансові питання, пов’язані із сім’єю.
– вести переговори, вступати в контакти.

– присвятити цей період зміцненню престижу своєї організації.
– зміцнювати перевірені зв’язки.

Не рекомендується
– починати нові справи.

Поїздки та подорожі
Багато астрологічних шкіл вважають, що подорожі, розпочаті цієї місячної доби, обов’язково закінчаться успішно. А якщо під час подорожі ви з кимось познайомитеся, то знайомство, швидше за все, переросте у довгу та міцну дружбу.

Прикмети
Цього місячного дня за прикметами можна не стежити.

Related Post

6 вересня: поради на сьогодні за місячним календарем: Себе і будинок у чистоті тримайте6 вересня: поради на сьогодні за місячним календарем: Себе і будинок у чистоті тримайте

Місячний календар на 06.09.2021 Сонце в Діві Схід Сонця: 6:19 Захід: 19:33 Старий місяць 29-й місячний день Символ дня: Гідра Важливо сьогодні: Потрібно дотримуватися посту, стриманість, практикувати смиренність і покаяння,

14 січня 2022 за місячним календарем:14 січня 2022 за місячним календарем:

14 січня 2022 Сонце у Козорозі Схід Сонця: 07:50 Захід сонця: 16:23 Зростаючий місяць 13-й місячний день Символ дня: Колесо Важливо сьогодні: Хороший для групової роботи, отримання нової інформації, закладки

Гороскоп КОХАННЯ на 9 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 9 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 липня 2021 року Овен У цей день ви відчуєте особливу відповідальність за свого коханого. Але в тягар він вам не буде. Навіть навпаки: