fbpx

13 лютого за місячним календарем:

Сонце у Водолії
Схід Сонця: 7:10
Захід: 17:14

Зростаючий місяць
3-й місячний день

Важливо сьогодні: Дуже енергійний день. Пора діяти, пасивність протипоказана. Сприятливий для великих фізичних навантажень. Найкращий день для занять військовими мистецтвами. Остерігайтеся прояви агресивності. Добре точити ножі.

Цей день перенасичений енергією, і тому в справах можна проявляти бойові якості.

Рекомендується

  • – Виявляти рішучість і наполегливість.
  • – Виходити на нові рубежі, йти на ризик.
  • – Виявляти активність, так як гроші приходять тільки до тих, хто їх “завойовує”, а не просто мріє про матеріальний достаток.

Не рекомендується

– Вирішувати фінансові питання, так як можливі грошові втрати.

Поїздки та подорожі
У цей день ви можете відправитися в подорож або у відрядження. І чим далі ви поїдете, тим вдаліше буде поїздка, тому що енергія Місяця зможе реалізувати себе повною мірою.

Прикмети
Розлите молоко в цей день, може означати, що ви відхилилися від свого шляху. Порізатися, побачити кров, може бути не сприятливою ознакою. Робіть добрі вчинки, і не забувайте про чистоту помислів, і будь-яка прикмета, не принесе вам шкоди.

Related Post

15 вересня за місячним календарем: спокійний и сприятливий день15 вересня за місячним календарем: спокійний и сприятливий день

Сонце в Діві Схід Сонця: 6:33 Захід: 19:12 Спадаючій місяць 28-й місячний день Важліво сьогодні:  Слід провести его діяльно и в гарному настрої, заглянути всередину себе. Можна почінаті будь-які справи.

27 жовтня 2021 за місячним календарем:27 жовтня 2021 за місячним календарем:

Сонце в Скорпіоні Схід Сонця: 7:39 Захід: 17:43 Старий місяць 21-й місячний день Символ дня: Табун коней Важливо сьогодні: День хоробрості і неприборканого руху вперед. Активний і творчий день. День