fbpx

14 серпня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце у Леві
Схід Сонця: 5:44
Захід: 20:20

Зростаючий місяць
7-й місячний день

Важливо сьогодні: Слово сьогодні має особливу силу, легко втілюється в життя. Не можна брехати, даремно базікати, краще побільше мовчати. Добре молитися, співати пісні і читати священні тексти. День турботи про книги та записах.

Погано рвати папір. Не можна їсти куряче м’ясо, яйця. Сила дня наділяє людину великою кількістю діяльної енергії і життєвої активності. У першій половині дня є можливість завершити розпочате.

Рекомендується
– Проводити переговори.
– Встановлювати нові зв’язки.

– Проводити агітаційні та рекламні компанії, співбесіди, конференції і подібного роду заходи.
– Застосовувати слово в переконанні партнерів, інвесторів і спонсорів.

– Керівникам, висловлювати усні подяки підлеглим, це може добре вплинути на продуктивність.
– Підлеглим звертатися з проханнями до керівників.

– Де б вам ні довелося спілкуватися, ретельно продумати свою промову.
– Бізнесменам підтримувати і спонсорувати людей творчості

Не рекомендується
– Переробляти в спробі переконати кого-небудь, інакше це може привести до розриву ділових відносин.
– Висловлювати побоювання і сумніви.

Поїздки та подорожі
День сприятливий для здійснення початку подорожей – як короткострокових, так і довгострокових. Але тільки, перед відправленням у дорогу, обов’язково повинно бути вимовлене хороше «напутнє слово».

Прикмети
У цей день краще всього мовчати, тому що все не там, не ті, не тому і не так сказані слова будуть шкодити тому, хто говорить, витягати з нього енергію. Будь-які пригоди в цей день – добрий знак.

Related Post

13 травня: поради на сьогодні за місячним календарем13 травня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Тельці Схід Сонця: 5:10 Захід: 20:38 Зростаючий місяць 3-й місячний день Важливо сьогодні: Дуже енергійний день. Пора діяти, пасивність протипоказана. Сприятливий для великих фізичних навантажень. Найкращий день для

8 жовтня: поради на сьогодні за місячним календарем8 жовтня: поради на сьогодні за місячним календарем

8 жовтня 2021 Сонце в Терезах Схід Сонця: 7:08 Захід: 18:22 Зростаючий місяць 3-й місячний день Важливо сьогодні: Дуже енергійний день. Пора діяти, пасивність протипоказана. Сприятливий для великих фізичних навантажень.

18 червня 2020 за місячним календарем: Сьогодні можуть прийти одкровення і таємні знання.18 червня 2020 за місячним календарем: Сьогодні можуть прийти одкровення і таємні знання.

Сонце в знаку Близнюки. Схід Сонця: 04: 43 Захід: 21:14 27-й місячний день Старий місяць Важливо сьогодні: Тверезістю розуму і духу відкриємо  шлях сокровенним знанням. Перед людиною стоїть завдання знайти