fbpx

17 жовтня за місячним календарем:

Сонце в Терезах
Схід Сонця: 7:22
Захід: 18:03

Зростаючий місяць
11-й місячний день

Символ дня: Кундаліні

Важливо сьогодні:
Енергетичний день. День, в який необхідні обережність і уважність у виконанні будь-якої справи. Розпочату в цей день справа необхідно обов’язково довести до кінця. Не можна себе перевантажувати.

Один з найбільш енергійних, успішних і сильних днів місячного місяця. Можна побачити те, як реалізується задумане на початку місяця за місячним календарем.

Енергія дня володіє міццю, можна перевернути гори, але варто бути уважними, особливо на роботі, щоб не упустити шанс. Прокидається ентузіазм, упевненість і потенціал.

Рекомендується
– Здійснювати планомірну підготовку до будь-якої справи.
– Діяти рішуче, в бізнесі або на роботі.

– Займатися невеликими грошовими питаннями.
– Втілювати задумане.

– Укладати контракти, вступати в нову посаду.
– Завершувати розпочате.

– Приділяти увагу духовному аспекту.

Не рекомендується
– Зосереджуватися тільки на матеріальних цінностях.

Поїздки та подорожі
Якщо в цю місячну добу ви відчуваєте переповнення сил, то сміливо вирушайте в подорож, паломництво, похід. Гарні будь спонтанні рухи, такі як автостоп або `дорога в нікуди`. Але все це за однієї умови, що ви відчуваєте підтримку сил Понад.

Прикмети
Падаючі ножі та виделки – знак небезпеки.

Related Post

23 серпня за місячним календарем: Дихання і звук вилікують від недуг23 серпня за місячним календарем: Дихання і звук вилікують від недуг

Сонце в Діві Схід Сонця: 5:58 Захід: 20:02 Зростаючий місяць 6-й місячний день Важливо сьогодні:  День самоти і смиренності. Загострюється інтуїція. Добре займатися будь-якою дихальною гімнастикою, практикувати ароматерапію. Сприятливий день,

24 листопада за місячним календарем:24 листопада за місячним календарем:

Сонце в Стрільці Схід Сонця: 7:25 Захід: 16:03 Зростаючий місяць 11-й місячний день Важливо сьогодні: Самий енергетично сильний день. День, в який необхідні обережність і уважність у виконанні будь-якої справи.

12 березня: поради на сьогодні за місячним календарем12 березня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Рибах Схід Сонця: 6:15 Захід: 17:59 Спадаючий місяць 29-й місячний день Важливо сьогодні: Себе і будинок очисти і в чистоті тримай. Дотримуватися посту, практикувати смиренність і покаяння, цілительство.