fbpx

27 грудня 2021 за місячним календарем:

27 грудня 2021

Сонце у Козорозі
Схід Сонця: 07:56
Захід сонця: 16:02

Старий місяць
23-й місячний день

Символ дня: Крокодил Маккара

Важливо сьогодні: День покаяння, прощення, посту. Рекомендується прибирання будинку, його очищення та освячення. Дуже добре позбавлятися всього зайвого. Контакти краще виключити.

Енергія дня складна. Може призвести до конфліктів та прояву агресії при невмілому поведінці та в розмові. Не сприятлива друга половина дня. Якщо діяти цілеспрямовано самотужки, то сила Місяця може допомогти здійснити найскладніші плани. День складних перебудов, дозволяє виявити незначні речі та усунути їх.

Рекомендується
– Вирішувати лише прості питання.
– Доробити те, що було розпочато раніше.

– Висловлюватися просто, без натяків, а краще взагалі менше говорити та спілкуватися.
– Виявляти внутрішній спокій та рівновагу.

– Уникати людних місць та нових компаній.
– Виявляти стійкість та рівновагу.

Не рекомендується
– Займатися роботою та бізнесом.
– Робити щось важливе.

– Вести переговори.
– ділитися своїми думками та ідеями.

Поїздки та подорожі
Якщо ви вирішили цього дня вирушити в подорож, то не плануйте далеких поїздок.

Прикмети
Цього дня за прикметами можна не слідкувати.

Related Post

29 вересня: поради на сьогодні за місячним календарем – День провокацій і спокус.29 вересня: поради на сьогодні за місячним календарем – День провокацій і спокус.

Сонце в Терезах Схід Сонця: 6:54 Захід: 18:41 Старий місяць 23-й місячний день Символ дня: Крокодил Маккара Важливо сьогодні:  День покаяння, прощення, поста. Рекомендується прибирання будинку, його очищення і освячення.

8 жовтня: поради на сьогодні за місячним календарем8 жовтня: поради на сьогодні за місячним календарем

8 жовтня 2021 Сонце в Терезах Схід Сонця: 7:08 Захід: 18:22 Зростаючий місяць 3-й місячний день Важливо сьогодні: Дуже енергійний день. Пора діяти, пасивність протипоказана. Сприятливий для великих фізичних навантажень.

30 вересня: поради на сьогодні за місячним календарем – Зруйнувавши старе, ми творимо нове.30 вересня: поради на сьогодні за місячним календарем – Зруйнувавши старе, ми творимо нове.

30 вересня 2021 Сонце в Терезах Схід Сонця: 6:55 Захід: 18:39 Старий місяць 24-й місячний день Символ дня: Шива Важливо сьогодні:  День пробудження чоловічої енергії. Найбільш активні сили природи, сильний