fbpx
Цей день Місячний календар 3 липня 2020 за місячним календарем: любов розкриє серце

3 липня 2020 за місячним календарем: любов розкриє серце

Сонце в знаку Рак
Схід Сонця: 4:50
Захід: 21:13

Зростаючий місяць
12-й місячний день

Важливо сьогодні: любов розкриє серце

Активізуються почуття любові, співчуття, милосердя. Добре молитися, очищати свої думки. Можна отримати одкровення. Гарний для взаємин з людьми, ідеальний для укладення шлюбу. Небезпека цього дня – жалість.

Тихий і спокійний день.

Рекомендується:
– Вести переговори.
– Звертатися за допомогою.
– Виявляти силу волі, витримку, твердість і чесність в роботі.
– Виявляти вміння залагоджувати спірні питання, згладжувати конфлікти, приходити до компромісів.
– Займатися фінансовими операціями, але частину доходу бажано віддати на благодійність.
– Подумки бажати собі виконання всіх бажань, просити про щось.

Не рекомендується:
– Надмірні заняття серйозними справами, особливо тими, які для вас мають значення.
– Нові починання.
– Прояв поспіху і суєти.

Поїздки та подорожі:
Чи не найбільш невдалий час, щоб вирушати в подорожі, тривалі і короткочасні відрядження, навіть від паломництва до святих місць краще поки відмовитися.

Прикмети:
Якщо людина захворіла в 12-й місячний день – вона живе несправедливим життям. Розбитий посуд і розлита рідина – знаки страждання і самотності.

Related Post

20 червня 2020 за місячним календарем: Себе і будинок у чистоті тримайте20 червня 2020 за місячним календарем: Себе і будинок у чистоті тримайте

Сонце в Близнюках Схід Сонця: 04: 44 Захід: 21:15 29-й місячний день Старий місяць Важливо сьогодні: Дотримуватися посту, стриманість, практикувати смиренність і покаяння, цілительство. Чи не робити нічого нового і

24 січня за місячним календарем:24 січня за місячним календарем:

Сонце у Водолії Схід Сонця: 7:40 Захід: 16:39 Зростаючий місяць 13-й місячний день Важливо сьогодні: Гарний день для групової роботи, для отримання нової інформації, для закладки нових циклів навчання. День для

Сильні грошові заговори: Щоб залучити гроші, рекомендуємо 8 сильних грошових змов. Можете робити їх вибірково або поспіль – на ваш розсуд.Сильні грошові заговори: Щоб залучити гроші, рекомендуємо 8 сильних грошових змов. Можете робити їх вибірково або поспіль – на ваш розсуд.

Щоб залучити гроші, рекомендуємо 8 сильних грошових змов. Можете робити їх вибірково або поспіль – на ваш розсуд. 1. Опівночі в перший день спадного Місяця прочитайте на пляшку води: «Вода-водиця!