fbpx

6 грудня 2021 за місячним календарем:

6 грудня 2021

Сонце у Стрільці
Схід Сонця: 07:41
Захід сонця: 15:56

Зростаючий місяць
3-й місячний день

Символ дня: Леопард

Важливо сьогодні: Дуже енергійний день. Час діяти, пасивність протипоказана. Сприятливий день для фізичних навантажень. Остерігатися прояву агресивності.

Цей день перенасичений енергією, і тому у справах можна виявляти найбойовіші якості.

Рекомендується
– Виявляти рішучість та наполегливість.
– Виходити на нові рубежі, йти на ризик.
– Виявляти активність, оскільки гроші приходять лише до тих, хто їх “завойовує”, а не просто мріє про матеріальний достаток.

Не рекомендується
– Вирішувати фінансові питання, оскільки можливі грошові втрати.

Поїздки та подорожі
Цього дня ви можете вирушити у подорож чи відрядження. І чим далі ви відправитеся, тим вдалішою буде поїздка, тому що енергія Місяця зможе реалізувати себе повною мірою.

Прикмети
Розлите молоко в цей день може означати, що ви відхилилися від свого шляху. Порізи, можуть бути несприятливою ознакою. Робіть добрі вчинки, і не забувайте про чистоту помислів, і будь-яка прикмета не принесе вам шкоди.

Related Post

1 вересня за місячним календарем: Труба кличе до початку важливих справ1 вересня за місячним календарем: Труба кличе до початку важливих справ

Сонце в Діві Схід Сонця: 6:11 Захід: 19:43 Зростаючий місяць 14-й місячний день Важливо сьогодні: Вдалий день для початку будь-яких справ. Розпочаті в цей день справи вдаються самі собою. День

3 листопада за місячним календарем: Змінивши свої реакції на зовнішній світ, можливо перетворити своє життя.3 листопада за місячним календарем: Змінивши свої реакції на зовнішній світ, можливо перетворити своє життя.

Сонце в Скорпіоні Схід Сонця: 6:51 Захід: 16:31 Спадаючий місяць 18-й місячний день Важливо сьогодні: Все що відбувається з нами в цей день, є відображенням нашої сутності. Корисно заглянути всередину

4 липня: поради на сьогодні за місячним календарем4 липня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Раку Схід Сонця: 4:51 Захід: 21:13 Спадаючий місяць 24-й місячний день Символ дня: Шива Важливо сьогодні: День пробудження чоловічої енергії. Найбільш активні сили природи, сильний підйом фізичних сил.