fbpx

Дні великої вдачі 3 – 4 червня! Венера та Юпітер виконають бажання! Не пропустіть, прогноз для кожного знаку Зодіаку

Точний аспект Венери з Юпітером складеться в перші години 4 червня, тому його вплив буде поширюватися і на 3, і на 4 число.

ОБИДВА ДНІ БУДУТЬ ДУЖЕ ВДАЛИМИ

Венера пов’язана з матеріальними й естетичними задоволеннями, красивими речами, відвідуванням ресторану, виставки, концерту, побаченням, соціальними контактами.

Юпітер додасть всього перерахованого блиску і все збільшить. Якщо мова у вас в гороскопі піде про гроші, то грошей буде багато, і піднесені вони будуть красиво.

Якщо про відпочинок, то це буде престижний і розкішний захід.

Якщо про особисте життя, то чекайте казкового побачення.

У плані соціального життя у вас збільшиться популярність.

Те, що Венера знаходиться в Раку, теж має значення. Її дари будуть приходити в емоційно наповненій атмосфері, глибоко зворушать вас. Матеріальні блага можуть виходити з родини, від рідних людей.

Можливо велике придбання для будинку. Побачення пройде в домашній обстановці, вдале знайомство відбудеться за сприяння рідні. Славу і популярність краще шукати на батьківщині, а не в чужих країнах.

ОВЕН

Вас чекає домашнє і сімейний добробут, зростання сімейного достатку, велике придбання для будинку, вдале сімейне свято, побачення будинку, приємні гості, популярність на батьківщині.

ТЕЛЕЦЬ

Вас чекає приємна зустріч або корисне знайомство. Покращаться відносини з родичами. Буде вдалою коротка поїздка. Ви можете отримати посилку або подарунок від когось з близького оточення.

БЛИЗНЮКИ

Вас чекає матеріальна удача: гроші (причому легкі гроші або, якщо і зароблені, то більше, ніж ви очікували), подарунок, велике придбання, вдале фінансове співробітництво.

РАК

Вам всюди будуть супроводжувати симпатії людей. Ви будете щасливі в соціальних контактах і любові, можете стати популярними. Будуть вдалі б’юті-процедури, фотосесія, створення бренду зі свого імені.

ЛЕВ

Вас чекає великий, але неофіційний дохід, анонімний подарунок, цінна знахідка, таємне побачення, романтичне віртуальне спілкування, неймовірний відпочинок в закритому для сторонніх місці.

ДІВА

Вам принесуть дохід колективні закупівлі й мережевий бізнес, виросте ваша популярність серед побратимів по захопленнях, можете зустріти любов на конференції, екскурсії, в командній грі.

ТЕРЕЗИ

Вас чекає популярність аж до широкої слави коштом ділових успіхів, світського життя або особистої події, що залучає загальну увагу (весілля, роман з відомою людиною).

СКОРПІОН

Вас чекає популярність в чужій країні, успіх на закордонних гастролях і змаганнях, подарунок здалеку, роман з іноземцем і розширення соціальних зв’язків з людьми з інших країн.

СТРІЛЕЦЬ

Вам пощастить на чужі гроші: щедрий подарунок, великі виплати, дохід від інвестицій. Вам можуть віддати задарма цінну річ. Зроблені сьогодні вкладення та інвестиції будуть вдалими.

КОЗОРІГ 

Вас чекає удача в стосунках. Розширяться приємні світські контакти, пощастить в особистому житті, легко пройде вдала угода, збільшиться прихильна до вас аудиторія, прийдуть «грошові» клієнти.

ВОДОЛІЙ

Вас чекає удача в роботі, в робочій обстановці, завдяки колегам. Дні вдалі для придбання обладнання для роботи й найму персоналу. У приватному житті планети протегують появи дорогої, породистої тварини.

РИБИ

Вас чекає чудовий відпочинок, престижний культурний захід, блискуче побачення, красива романтична пригода. Люди мистецтва завоюють популярність. Решта Риб можуть прославитися внаслідок свого хобі.

You cannot copy content of this page