Місячний календар стрижки волосся на лютий 2022 року для кожного знаку зодіаку

Місячний календар стрижки волосся на лютий 2022 року

Стрижка волосся допоможе повернути гарний настрій, а також стати впевненішим та завершити зиму 2022 року на хвилі успіху. Рекомендації астрологів допоможуть вибрати вдалі дні для того, щоб записатися до перукаря та змінити свій імідж.

Стрижка волосся – не просто звичайна процедура, а спосіб перетворитися, відчути впевненість і стати привабливішим. Експерти рекомендують прислухатися до астрологів, щоб обрати позитивні дні лютого для зміни іміджу. Енергетика нічного світила допоможе зберегти сяюче волосся та уникнути неприємностей.

1, 2 лютого: в перший день лютого буде Молодий місяць, під час якого біополе вразливе. Стрижка волосся в цей час чревата залученням дрібних негараздів та ослабленням імунітету. 2 числа, коли Місяць почне свій зріст у Водолії, стригти волосся – до благополучних змін у житті.

3, 4 лютого: Місяць продовжує своє зростання, переміщаючись в сузір’я Риб. Енергетика цих днів не стабільна, тому стрижку краще довірити професіоналові. Він допоможе знайти образ, який підкреслить переваги і допоможе стати впевненішим у собі.

5, 6 лютого: Місяць у Овні наділяє простір агресивною енергетикою, і таке становище не сприяє зміні іміджу. Обійтися без негараздів у житті буде легше, якщо відмовитися від стрижки та зайнятися у цей період своїм самопочуттям. Доречним буде похід у салон краси для догляду за локонами.

7, 8 та 9 лютого: Місяць набирається сил у Тельці. Ці дні підходить для стрижки волосся, астрологи рекомендують відвідати салон краси. Зміна зачіски позитивно впливатиме на самопочуття і допоможе залучити удачу.

10, 11 лютого: союз зростаючого Місяця та сузір’я Близнюків – оптимальний час для зміни зачіски. Нова стрижка підкреслить привабливість і допоможе порозумітися з оточенням.

12, 13 і 14 лютого: енергетика Місяця, що росте в Раку, суперечлива, тому потрібно ретельно вибирати стрижку і довіряти перевіреному майстру. Тим, хто сумнівається, астрологи рекомендують підрівняти кінчики волосся, щоб стрижка здавалася охайною.

15, 16 лютого: зростання Місяця завершується, і 16 лютого буде Повня у Леві. Цей день не підходить для стрижки через велику ймовірність спричинити неприємності. 15 числа стрижка волосся допоможе зберегти оптимістичний настрій.

17, 18 лютого: Місяць починає спадати, переходячи в сузір’я Діви. Цей час підходить для стрижки волосся, проте робити стрижки астрологи не рекомендують. Залишатися в гармонії з собою і процвітати у справах буде простіше, якщо вибрати класичну зачіску.

19, 20 та 21 лютого: енергетика Місяця у Терезах буде суперечливою, тому астрологи рекомендують ретельно підійти до вибору стрижки, яка збереже форму на тривалий час. Ідеальним днем ​​для походу до перукаря буде 21 число.

22, 23 лютого: Місяць продовжує старіти, переходячи в сузір’я Скорпіона. Стрич волосся в ці дні бажано тим, хто готовий до змін у житті і стоїть на порозі нових відкриттів. Тим, хто воліє жити спокійно, в ці дні краще зупинитися на процедурах, що доглядають.

24, 25 лютого: Місяць у Стрільці – час для зміни іміджу. У цей період можна робити будь-які стрижки та не боятися за результат. Не будуть зайвими і процедури, що доглядають, необхідні в зимовий період для відновлення локонів.

26, 27 лютого: старіючий Місяць у Козорозі – час для оновлення зачіски. У ці дні підрівнює відросле волосся, щоб виглядати охайно. Волосся відростатиме повільно, тому від коротких стрижок краще утриматися, якщо в планах немає бажання носити таку зачіску довго.

28 лютого: зима завершується, і останній день лютого спадна Місяць проведе у Водолії. Цей час підходить для нової зачіски, яка допоможе налаштуватися на позитив та зустріти весну у всеозброєнні.