fbpx

Молодий місяць 5 листопада 2021 року: що можна робити і що не можна

Молодий місяць 5 листопада 2021 року: що можна робити і що не можна

5 листопада на нас чекає черговий Молодий місяць. Астрологи розповіли про те, якими є його особливості, а також зазначили, що в цей день можна робити і що не можна.

Оновлення місячного диска пройде під впливом Скорпіона, що буде дуже доречним, адже це останній Молодий місяць осені.

Також нічне світило цього дня підбереться дуже близько до Землі. Це означає, що сила Місяця суттєво зросте, а отже, цей день буде максимально сприятливим.

Він входить до днів сили листопада.

Що можна робити 5 листопада

Можна займатись спортом. Астрологи радять починати заняття спортом або продовжувати розпочатий цикл вправ.

Можна відвідувати басейн, спортзал, здійснювати тривалі пробіжки, кататися велосипедом і так далі. Наше тіло у цей день буде дуже сильним і витривалим, у тому числі через перехід Венери до Козерога.

Можна присвятити день романтиці. Це чудовий час для кохання та будь-яких його проявів. Корисно ходити на побачення, проводити час із вже існуючою другою половинкою, знайомитися. Новий Місяць це схвалює.

Також 5 листопада корисно займатиметься духовними практиками, читати молитви, спілкуватиметься з вищими силами. Не виключено, що нічне світло допоможе нам завести знайомства з людьми, які допоможуть подолати життєві труднощі, надихнути нас на щось важливе.

Можна намагатися виправити помилки минулого. Наприклад, можна попросити у когось вибачення за минулі образи. Це вкрай сприятливо позначиться на вашій майбутній успіху, навіть якщо людина не пробачить вас.

Також 5 числа можна шукати нових захоплень. Це буде дуже сприятливий час, щоб спробувати щось нове. Можливо вам сподобається нове заняття.

У цей Молодий місяць можна відвідувати нові місця, вирушати в подорож на будь-якому виді транспорту. Це ідеальний час для ремонту автомобіля, велосипеда або мотоцикла.

Також 5 листопада буде чудовим днем ​​для фінансової активності. Можна купувати нові меблі, домашніх тварин, рослини, декор, а також робити ремонт у будь-якій кімнаті.

Що не можна робити в цей Молодий місяць

У Молодик у Скорпіоні краще не мстити. Навіть якщо хтось дуже вас образив у минулому, а зараз надається ідеальна можливість повернути боржок кривднику. Краще пробачити цю людину або, як мінімум, не мстити.

Також у цей день астрологи радять боротися із почуттям заздрості. Краще не порівнювати себе з іншими людьми. Це може принести вам багато емоційних проблем, а також позбавити вас гарного настрою на найближчі кілька днів.

Related Post

3 березня: поради на сьогодні за місячним календарем3 березня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Рибах Схід Сонця: 6:34 Захід: 17:44 Спадаючий місяць 20-й місячний день Важливо сьогодні: День одкровень, відкриттів, духовного преображення, подолання сумнівів. Можливо внутрішнє перетворення. Будьте відкритими до того, що

17 квітня: поради на сьогодні за місячним календарем17 квітня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Овні Схід Сонця: 5:56 Захід: 19:57 Зростаючий місяць 7-й місячний день Важливо сьогодні: Слово сьогодні має особливу силу, легко втілюється в життя. Не можна брехати, даремно базікати, краще

14 серпня: поради на сьогодні за місячним календарем14 серпня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце у Леві Схід Сонця: 5:44 Захід: 20:20 Зростаючий місяць 7-й місячний день Важливо сьогодні: Слово сьогодні має особливу силу, легко втілюється в життя. Не можна брехати, даремно базікати, краще