fbpx

Старий місяць з 21 жовтня по 4 листопада 2021 року: що можна робити і що не можна

Старий Місяць з 21 жовтня по 4 листопада 2021 року: що можна робити і що не можна

Період, коли Місяць убуває, відрізняється за своєю енергетикою від інших циклів. Провести кінець жовтня і почати останній місяць осені 2021 року вдало допоможуть рекомендації астрологів.

З 21 жовтня по 4 листопада нічне світило буде спадати, і в цей час експерти рекомендують виконувати рекомендації астрологів. Їх поради допоможуть спланувати цей період, щоб не виконувати справ, що ведуть до неприємностей, зосередившись на тому, що приверне успіх.

21, 22 жовтня: Місяць у Тельці

В цей час енергетика Місяця максимально поєднується з впливом сузір’я Тільця, і дні будуть наповнені позитивною енергетикою. Час призначений для налагодження справ, залучення фінансового благополуччя і спілкування. Остерігатися варто емоційних сплесків і халатного ставлення до своїх обов’язків.

23, 24 і 25 жовтня: Місяць у Близнюках

Енергетика старіючого Місяця в Близнюках благотворно впливає на емоційний стан, охолоджуючи запал і дозволяючи займатися запланованими справами. Зосередитися в ці дні потрібно на посидючості і самоконтролі, щоб ненароком не помилитися в підрахунках, не сказати зайвого і не спровокувати конфліктні ситуації.

26, 27 жовтня: Місяць у Раку
Старіючий Місяць у Раку – час для усамітнення і духовного зростання. У ці дні астрологи рекомендують зайнятися своїм емоційним станом, привести почуття до гармонії і забути про образи, отруйних щасливе існування. Дні вдалі для створення міцних відносин і відновлення дружніх зв’язків.

28, 29 і 30 жовтня: Місяць у Леві

Місяць у Леві – суперечливий період, і ці три дні можуть стати випробуванням на міцність. Астрологи рекомендують проявити мудрість і не йти на поводу у сильних емоцій. Протягом цього періоду важливо зберігати спокій і не витрачати зайвого, щоб не залишитися на мілині.

31 жовтня, 1 листопада: Місяць в Діві

Місяць в Діві – час для запланованих справ. У цей період астрологи рекомендують робити лише те, у чому є впевненість, і не виконувати роботу, якщо є сумніви в тому, що все вийде так, як було заплановано. Обидва дні підходять як для завершення поточної роботи, так і для старту великих проектів.

2, 3 листопада: Місяць у Терезах

Місяць продовжує спадати, і цей час він проведе в сузір’ї Терезів. Дні наповнені енергією створення, яку не можна турбувати сумом, нудьгою і конфліктами. У цей період краще всього просувається одиночна робота, і астрологи рекомендують не поширюватися про свої плани, щоб не спровокувати суперників на активні дії.

4 листопада: Місяць в Скорпіоні

Напередодні Нового місяця спадний Місяць буде в Скорпіоні. Це час призначений для відпочинку і відновлення сил, завершення поточних справ і духовних практик. Астрологи попереджають про погіршення взаємин, тому людних місць краще уникати і не провокувати конфліктів з близькими.

Related Post

22 вересня за місячним календарем: У багатьох сферах можна досягти успіху.22 вересня за місячним календарем: У багатьох сферах можна досягти успіху.

Сонце в Діві Схід Сонця: 6:43 Захід: 18:56 Зростаючий місяць 6-й місячний день Важливо сьогодні: Дихання і звук вилікують від недуг. День самоти і смиренності. Загострюється інтуїція. Добре займатися будь-якою

ЗРОСТАЮЧИЙ МІСЯЦЬ З 6 ПО 18 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ: ПІДГОТОВКА ДО ЗАТЕМНЕННЯЗРОСТАЮЧИЙ МІСЯЦЬ З 6 ПО 18 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ: ПІДГОТОВКА ДО ЗАТЕМНЕННЯ

Місяць, що росте з 6 по 18 листопада 2021 року: підготовка до затемнення Фаза Місяця, що росте, вказує на те, що енергія в нашому підмісячному світі починає збільшуватися. Якщо в

6 вересня за місячним календарем: Очищення душі та совісті. Чужі думки геть6 вересня за місячним календарем: Очищення душі та совісті. Чужі думки геть

Сонце в Діві Схід Сонця: 06: 19 Захід: 19:32 Зростаючий місяць 19-й місячний день Важливо сьогодні:  Павук плете свої мережі. Бути обережними з новими ідеями. Не можна віддавати борги і