fbpx
Цей день Місячний календар Затемнення 5 липня 2020 року. Чого чекати?

Затемнення 5 липня 2020 року. Чого чекати?

Любов і покупки лише розчарують.

Що не можна робити в місячне затемнення 5 липня 2020
Подвійний коридор затемнень, в якому ми жили цілий місяць, закінчується. Астрологи радять бути особливо обережними

5 липня 2020 року жителі Землі зможуть спостерігати напівтіньове місячне затемнення. Воно завершить подвійний коридор затемнень, який розпочався 5 червня і тривав цілий місяць. Астрологи вважають, що коридори затемнення надають дуже важливий вплив на життя людини. При цьому найважливішими є три дні, наступні за затемненням. І тому в такі періоди треба особливо ретельно ставитися до своїх думок і вчинків, щоб не нашкодити ні собі, ні близьким.

Період нестабільності
Коридором затемнень астрологи називають період між сонячним і місячним затемненнями, які слідують один за одним. Влітку 2020 року відбулося подвійний коридор затемнень: перша частина почалася з місячного затемнення 5 червня і завершилася сонячним затемненням 21 червня. Воно ж відкрило другу частину коридору, яка завершиться 5 липня місячним затемненням.

Цей період астрологи вважають надзвичайно сильним енергетичним часом, коли особливо зважено слід ставитися до своїх вчинків. За помилки, допущені у цей період, доведеться дорого розплачуватися. При цьому зірки як ніби провокують людину на імпульсивні дії. У цей період можливі різкі перепади настрою, надмірна імпульсивність і швидка стомлюваність. Затемнення може негативно впливати на психіку людей, провокувати сварки, скандали і загострення старих конфліктів. Але емоції потрібно постаратися стримувати, кажуть астрологм. Заспокоїтися допоможуть вода і вогонь.

Важливо розуміти і приймати те, що відбувається, вміти відпускати ситуацію. А ще бути вдячним за все, що відбувається. Коли ми наповнені благодатними енергіями, то і навколо нас самих утворюється такий благотворний гармонійний стан, яке передається оточуючим.

Найважливіше в цей період – заглянути всередину себе, прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Це час, коли варто задуматися над своїм станом, над своїми вчинками. Над тим, що тебе оточує, і як ти до цього ставишся.

Вплив коридору затемнень відчують на собі всі знаки, але особливо чутливими виявляться два:

Сонце в день місячного затемнення буде знаходиться в Раку, а Місяць – в Козерозі. Саме ці знаки зодіаку сильніше всіх відчують на собі вплив затемнення.

Ніяких покупок і операцій
Коридор затемнень – не час для нових починань. Можна лише продовжувати або завершувати старі справи. Рішення будь-яких важливих питань теж краще відкласти на потім.

Якщо Ви задумалися про велику покупку, то краще на якийсь час про неї забути: Ви можете розчаруватися в своєму придбанні або зрозуміти, що воно Вам не потрібне. Правда, мова тільки про спонтанні покупки. Так що складаємо список того, що потрібно і строго його дотримуємося.

Вирішення фінансових справ теж краще залишити на потім. Теж саме можна сказати і про операції, в тому числі і пластичних, а також косметичних процедурах, що вимагають серйозного втручання. А ось манікюр, педикюр і стрижку робити можна. Більш того, 5 липня – ідеальний час, щоб оновити зачіску, так як в цей день буде ще і повний місяць. Адже стрижка волосся в такий день допомагає позбутися негативної енергії.

Час для сім’ї
Символічно, що місячне затемнення відбудеться напередодні Дня сім’ї, любові і вірності. Це знак того, що ці сфери в своєму житті не можна ігнорувати.

Будьте особливо уважні до близьких в цей період, проявіть до них турботу, покажіть свою любов (наша порада: не тільки в цей період, а завжди).

А ось нові відносини в коридор затемнень краще не починати. І весілля в цей період теж грати не рекомендується: подружжя чекатимуть складності в сімейному житті.

Але головне потрібно бути уважним до всього того, що відбувається. Все, що відбувається в цей період, трапляється з Вами не просто так. І якщо щось йде наперекосяк, варто зупинитися і подумати, при цьому бути чесним із самим собою: може бути ситуація виникла для того, щоб Ви могли зробити висновки і винести уроки.

Related Post

16 липня за місячнім календарем: Прислухайтеся в тиші до голосу своєї душі16 липня за місячнім календарем: Прислухайтеся в тиші до голосу своєї душі

Сонце в Раку Схід Сонця: 05: 00 Закат: 21:04 Зростаючий місяць 25-й місячний день Важливо сьогодні: День пасивний і споглядальний. Період надчутливості, зосередження і уяви. Слід прислухатися до свого внутрішнього

17 грудня за місячним календарем:17 грудня за місячним календарем:

Сонце в Стрільці Схід Сонця: 7:51 Захід: 15:56 Зростаючий місяць 4-й місячний день Важливо сьогодні: День вибору… Краще його провести на самоті. Займатися квітником, домашніми справами, гуляти на природі, відпочивати,

23 серпня за місячним календарем: Дихання і звук вилікують від недуг23 серпня за місячним календарем: Дихання і звук вилікують від недуг

Сонце в Діві Схід Сонця: 5:58 Захід: 20:02 Зростаючий місяць 6-й місячний день Важливо сьогодні:  День самоти і смиренності. Загострюється інтуїція. Добре займатися будь-якою дихальною гімнастикою, практикувати ароматерапію. Сприятливий день,