fbpx
Цей день Місячний календар Зростаючий Місяць у грудні 2021 року: що можна робити і що не можна

Зростаючий Місяць у грудні 2021 року: що можна робити і що не можна

Місяць, що росте, у грудні 2021 року: що можна робити і що не можна

Період, коли Місяць починає свій зріст, – чудовий час для вирішення безлічі завдань, які потребують витрат енергії та сил. Рекомендації астрологів на період з 5 по 18 грудня допоможуть визначитися із планом завдань та виконати заплановані справи у строк.

Місяць, що росте, — енергійний час, коли можна запросто залучити успіх і процвітання. Експерти пропонують познайомитися з тим, що можна і не можна виконувати в першій половині грудня, щоб знайти щастя і не зробити помилок, що віддаляють від поставлених цілей та завдань.

5 грудня: Місяць у Стрільці

Зростання Місяця в Стрільці хороший час для боротьби з негативними рисами характеру, оздоровчих процедур та звільнення від усього, що може стати перешкодою для набуття благополуччя в майбутньому. Вдалий цей день і для запланованих подорожей. Не варто в неділю конфліктувати та перевтомлюватися, а також різко змінювати плани.

6, 7 грудня: Місяць у Козорозі

Під час перебування Місяця у Козорозі добре просувається організація різноманітних заходів. У ці дні можна також вирушати у заплановані подорожі та відрядження та переймати досвід наставників. Виключити варто справи, пов’язані з фінансами та незаплановані витрати, щоб уникнути відтоку грошей.

8, 9 грудня: Місяць у Водолії

Місяць у Водолії – час для проведення торгових операцій та роботи, пов’язаної з розумовою працею. Добре в цей період виходить написання дипломних робіт, а також запровадження нововведень для полегшення праці. Астрологи рекомендують відмовитися від поверхневих суджень та поспіху, щоб не приваблювати неприємності.

10, 11 грудня: Місяць у Рибах

Вплив зростаючого Місяця в Рибах посилює інтуїтивні здібності, яким потрібно довіряти. Прислухатися до внутрішнього голосу корисно під час прийняття відповідальних рішень та вирішення складних питань. У ці дні не можна з’ясовувати стосунки та виявляти егоїзм, щоб не псувати стосунки з колегами та близькими людьми.

12, 13 грудня: Місяць в Овні

Енергетика Місяця в Овні не підходить для вирішення важливих питань. Ці дні краще присвятити вирішенню знайомих питань, подорожей та прогулянок на свіжому повітрі. Остерігатися в такий період потрібно конфронтацій та перепадів настрою. Впоратися з емоціями буде простіше завдяки дихальним практикам.

14, 15 та 16 грудня: Місяць у Тельці

Під час зростання Місяця в Тельці не важко знайти фінансову незалежність, знайти корисні ділові зв’язки і вирішити ділові питання. Астрологи рекомендують відмовитися від поспіху та не поспішати з висновками, якщо ситуація видається неоднозначною. Продумані самостійні рішення призведуть до успіхів.

17, 18 грудня: Місяць у Близнюках

Дні перед Повним Місяцем пройдуть в сузір’ї Близнюків. Цей час ідеальний для енергійних справ, що вимагають не стільки посидючості, скільки швидкості реакції. Астрологи рекомендують вибирати вирішення нескладних питань, щоб звільнити у майбутньому час для складніших завдань. Не варто в цей період братися за складні проекти, щоб унеможливити помилки.

Related Post

27 листопада 2021 за місячним календарем:27 листопада 2021 за місячним календарем:

Місячний календар на 27.11.2021 Сонце у Стрільці Схід Сонця: 07:29 Захід сонця: 16:01 Старий місяць 23-й місячний день Символ дня: Крокодил Маккара Важливо сьогодні: День провокацій та спокус. День покаяння,

19 січня за місячним календарем:19 січня за місячним календарем:

Сонце в Козерозі Схід Сонця: 7:46 Захід: 16:31 Зростаючий місяць 8-й місячний день Важливо сьогодні: Слід обміркувати своє життя. Активний день, можуть бути непередбачені події. Не рекомендується купатися, прати, вживати

12 жовтня за місячним календарем: Слід прислухатися до свого внутрішнього голосу. Не поспішати12 жовтня за місячним календарем: Слід прислухатися до свого внутрішнього голосу. Не поспішати

Сонце в Терезах Схід Сонця: 7:15 Захід: 18:13 Старий місяць 25-й місячний день Важливо сьогодні:  День пасивний і споглядальний. Період надчутливості, зосередження і уяви. Перша половина дня вважається несприятливою. В