fbpx

Зростаючий Місяць у листопаді 2021 року: що потрібно робити з 6 листопада

Місяць, що росте, у листопаді 2021 року: що потрібно робити з 6 листопада

Під час зростання Місяця сил та енергії стає більше, і в цей період важливо активно працювати над власним благополуччям. Астрологи розповіли про те, які справи залучать успіх у період з 6 по 18 листопада, коли нічне світило буде у фазі зростання.

Щодня, поки Місяць росте, важливий для будівництва благополучного майбутнього. Експерти рекомендують не гаяти часу задарма і залучати удачу щодня, а також взяти на замітку план дій, щоб змінити життя на краще і залучити до нього позитивні зміни.

Втілювати в життя плани

Зростаючий Місяць підвищує енергетику, дарує впевненість та удачу. У цей період найпростіше розпочати щось, що було заплановано раніше, та успішно впоратися з будь-якими перешкодами на шляху до бажаної мети. Астрологи рекомендують не боятися змін і сміливо діяти, зберігаючи при цьому оптимістичний настрій і чесність.

Зайнятися оздоровленням

Під час зростання нічного світила сприятливо розпочинати курс оздоровчих вправ, відвідувати басейни та тренажерні зали, займатися своєю зовнішністю та вирушати у санаторії. Будь-які дії, спрямовані на зміцнення здоров’я та набуття краси, будуть посилені енергією нічного світила, і принесуть максимальний результат.

Налагодити стосунки

У листопаді, коли Місяць почне своє зростання, можна сміливо йти на примирення з близькими та знайти компроміс із друзями. Цей час ідеально підходить для пробачення образ, які заважають щасливому життю, приваблюють невдачі та щодня псують настрій.

Виконати бажання

У листопаді буде чудова можливість скласти карту бажань, щоб до настання 2022 року виконати заповітні мрії. Робити її можна в будь-який день зростання Місяця, але при цьому враховувати його настрій.

Зі щоденним місячним календарем буде простіше вибрати оптимальну дату для творчості.

You cannot copy content of this page