fbpx

ЗРОСТАЮЧИЙ МІСЯЦЬ З 6 ПО 18 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ: ПІДГОТОВКА ДО ЗАТЕМНЕННЯ

Місяць, що росте з 6 по 18 листопада 2021 року: підготовка до затемнення

Фаза Місяця, що росте, вказує на те, що енергія в нашому підмісячному світі починає збільшуватися. Якщо в молодик ви відчуваєте втому і пригніченість, то зі зростанням Місяця сил стає більше, з’являється більше можливостей, більше ентузіазму. Місяць, що росте, у листопаді 2021 року передує місячне затемнення і наступний за ним двотижневий коридор затемнень.

Місяць у фазі зростання перебуватиме з 6 по 18 листопада після складного молодика в Скорпіоні. Не забудьте заглянути у місячний календар на листопад 2021 року.

6 і 7 листопада 2021 року – Місяць, що росте, в Стрільці.

Місяць у Стрільці посилює оптимізм, загострює прагнення успіху, що може стати причиною переоцінки своїх можливостей. При зростаючому Місяці у Стрільці проявляється схильність до ризику, демонстрації власної відваги, людей легко захопити, заразити ентузіазмом, але цей ентузіазм недовговічний.

У цей час покращується самопочуття, що добре позначається на фізичній формі. Зростає потреба у русі, спортивних заняттях, фізичної роботі. Погано переживаються різні обмеження, особливо дітьми. Загострюється почуття справедливості, яке породжує бажання постояти за друзів, захистити їх. Людям притаманні стрімкість і необдуманість вчинків, які висловлювання часом занадто прямолінійні. Люди сповнені енергії та оптимізму, веселі та життєрадісні, охоче допомагають, виявляють щедрість та великодушність.

В цей час рекомендується:

 • Реєстрація політичних партій, благодійних організацій, культурних асоціацій.
 • Підписання договору про міжнародне бізнес-співробітництво, навчання за кордоном.
 • Поїздки в інші країни з діловими візитами, як турист, а також емігрувати.
 • Знайомства із впливовими людьми, потенційними спонсорами.
 • Проведення весіль, ювілеїв, сімейних урочистостей.

8 і 9 листопада 2021 року – Місяць, що росте, в Козорозі

При зростаючому Місяці в Козорозі знижується наш емоційний тонус, ми стаємо більш стриманими та розважливими. У цей час загострюється почуття відповідальності, самодисципліни, увага людей спрямована на матеріальний бік справи, але для банківських операцій це не вдалий час. Для будь-якої діяльності характерні діловитість і лаконічність, нове і незвичайне сприймається з обережністю, більше цінується надійність і порядок.

Ключова проблема зростаючого Місяця в Козорозі – впертість. Твердолобість і принциповість, виявлені з доброю метою, рідко гідно оцінять, вони викличуть лише роздратування та образи. Навколишні в цей час теж незговірливі і потайливі, навіть близькі друзі йдуть у себе, ревно оберігаючи секрети, не кажучи про товаришів по службі.

Це сприятливий час для:

 • Операцій із нерухомістю.
 • Спілкування з розумними та мудрими людьми.
 • Початку довгострокових проектів і справ, які потребують ретельного ставлення.
 • Відновлення старих знайомств та контактів.

10 і 11 листопада 2021 року – Місяць, що росте, у Водолії

Коли Місяць у фазі зростання проходить за знаком Водолія, ми стаємо більш чутливими та нервовими. Підсвідомо нам хочеться свободи, змін, тому може з’явитися бажання змінити звичний стан речей, хоча б зробити перестановку в будинку. Погано ладиться рутинна робота, важко даються вирішення звичайних проблем, більше тягне за собою нове, цікаве, незвичайне. Це гарний час для наукової роботи, винахідництва, а нові ідеї дають результати. У цей період корисно орієнтуватися на майбутнє, але необхідно реально оцінювати свої шанси та можливості, не даючи уяві брати гору. На зростаючому Місяці у Водолії слід добре подумати, перш ніж говорити

Це гарний час для:

 • Самоосвіти.
 • Розвитку екстрасенсорних здібностей та інтуїції.
 • Зустріч із друзями.
 • Проведення різноманітних заходів.

12, 13 і 14 листопада 2021 року – Місяць, що росте, в Рибах

При зростаючому Місяці в Рибах особливо необхідні розуміння та співчуття. У цей час логіка відсувається на другий план, а в житті переважають підсвідомість та почуття. Ці дні сприятливі для кохання, спілкування, відпочинку. Інтуїція, глибинне розуміння при Місяці у рибах особливо гострі.

У той же час проявляється жалість до себе, прагнення усамітнення, бажання втекти від проблем. Але саме в цей час найчастіше виявляються таланти, а для старих проблем є несподівані рішення. Відчуття реальності слабшає, тому за важливі справи краще не братися, зате цей період сприяє проясненню фактів. Цими днями посилюється мрійливість, сентиментальність, м’яка романтичність.

При зростаючому Місяці в Рибах сприятливо:

 • Інвестувати та вкладати гроші на довгий термін.
 • Вирішувати юридичні проблеми, розпочинати судові процеси.
 • Шукати спонсорів та меценатів.
 • Проводити сімейні урочистості.
 • Займатися духовими та окультними практиками.

15 і 16 листопада 2021 року – Місяць, що росте, в Овні

З вогняного Овна Місяць починає нове коло свого руху зодіакальними знаками.

У ці дні збільшується фізична та психічна активність, люди стають більш імпульсивними, заповзятливими, ініціативними, у них проявляється прагнення бути першим, зростає азарт. На перший план виходять особисті інтереси. Зростає прагнення нав’язати власну волю іншим, що може призводити до суперечок, сварок та необдуманих вчинків. Це найконфліктніші дні. Походить це від надлишку енергії – тому її треба спрямувати на якусь важливу справу, яка потребує ентузіазму, активності та докладання сил.

В цей час рекомендується:

 • Займатися творчістю, бажано самобутньою, яскравою. Не обмежувати себе рамками.
 • Взятися за «швидкі» справи, які не вимагають кропіткого сидіння над ним.
 • Знайти нове, несподіване вирішення старої проблеми.
 • Влаштувати мозковий штурм: ви здивуєтеся, як багато нових, свіжих, оригінальних ідей може спасти вам на думку в ці дні!
 • Проявляти ініціативу.

17 і 18 листопада – Місяць, що росте, в Тельці

У ці дні вже зростатиме вплив місячного затемнення, яке відбудеться 19 числа. Ми станемо більш упертими, норовливими, примхливими, уразливими або апатичними. Люди у ці дні важко піддаються на вмовляння, загострюється підозрілість та недовірливість. На зростаючому Місяці в Тельці, особливо напередодні затемнення, посилюється апетит, і людина не може протистояти бажанню поїсти чогось смачненького.

На ці дні краще не планувати жодних медичних процедур, за винятком позапланових екстрених випадків. Та й загалом у дні, які перебувають під впливом затемнення, а це з 17 по 21 листопада, рекомендується утриматися взагалі від будь-яких важливих справ у всіх сферах життя.

Related Post

13 квітня: поради на сьогодні за місячним календарем13 квітня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Овні Схід Сонця: 6:05 Захід: 19:51 Зростаючий місяць 3-й місячний день Важливо сьогодні: Дуже енергійний день. Потрібно діяти, пасивність протипоказана. Сприятливий для великих фізичних навантажень. Найкращий день для

17 травня: поради на сьогодні за місячним календарем17 травня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Тельці Схід Сонця: 5:04 Захід: 20:44 Зростаючий місяць 7-й місячний день Важливо сьогодні: Слово сьогодні має особливу силу, легко втілюється в життя. Не можна брехати, даремно базікати, краще

14 серпня за місячним календарем: Прислухайтеся у тиші до голосу своєї душі14 серпня за місячним календарем: Прислухайтеся у тиші до голосу своєї душі

Сонце у Леві Схід Сонця: 5:44 Захід: 20:20 Спадаючий місяць 25-й місячний день Важливо сьогодні: День пасивний і споглядальний. Період надчутливості, зосередження і уяви. Слід прислухатися до свого внутрішнього голосу.